DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Depopulacja Polskiej ziemi – nalot z powietrza !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Depopulacja Polskiej ziemi – nalot z powietrza !!!

 1. Każdy kto uważa , że ”obrazki” krzyżujących się smug na niebie to efekt ”oprysków” z bomby powinien być badany przez psychiatrę i kierowany do szkoły na reedukację bez względu na wiek i to do klasy I szkoły podstawowej z CZTEREMA PRZEDMIOTAMI przez cały okres NAUKI …. czyli j. Polski , Matematyka , Fizyka i Chemia .
  Listę reedukacyjną powinien otwierać Pan Piotr Mrotek .

  … ale ad rem ….

  ① Jest cosik takiego w chemii co zwie się zawiesiną … która jest układem dyspersyjnym ,
  w którym fazę rozproszoną stanowią drobne cząstki ciała stałego … a fazę rozpraszającą CIECZ … CIECZ … czyli płyn .

  ② Na wysokości 10 . 000 metrów … która to jest wysokością przelotową wszystkiej maści samolotów z napędem odrzutowym … PANUJE TEMPERATURA – 50 STOPNI C i ciśnienie CZTEROKROTNIE mniejsze jak na Ziemi przy KOCIE równej ”O” .
  Mam pytanko do DEBILA , Pana Piotr Mrotka … a także innych ”DEBILI” internetowych nie ogarniających prostych zjawisk fizyczno – chemicznych …. jak przy takiej temperaturze wyobrażają sobie działanie ”SYSTEMU” ? … bo ja sobie nie wyobrażam .
  Każdy wyrzut porcji zawiesiny będzie skutkował powstaniem kuleczek lodowych … A NIE SMUG KONDENSACYJNYCH (gazowych) które widzimy za samolotem .

  ③ Zjawisko geo-inżynierii jest jak najbardziej znane i nikt nie robi z tego TAJEMNICY … co roku w USA odbywają się sympozja które dotyczą nowych technologii i wymianie poglądów … geo-inżynieria jest jak najbardziej stosowana … z tą tylko różnicą , że jest dla nas obserwatorów z powierzchni Ziemi absolutnie NIEWIDZIALNA … nanocząsteczki srebra , glinu , strontu są mieszane z ”nośnikiem” i jako ”pulwer” rozpylane za samolotem w formie SUCHEJ .

  Od i cała prawda na ten temat .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: