NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-140703 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Depopulacja Polskiej ziemi – nalot z powietrza !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

One thought on “Depopulacja Polskiej ziemi – nalot z powietrza !!!

 1. Każdy kto uważa , że ”obrazki” krzyżujących się smug na niebie to efekt ”oprysków” z bomby powinien być badany przez psychiatrę i kierowany do szkoły na reedukację bez względu na wiek i to do klasy I szkoły podstawowej z CZTEREMA PRZEDMIOTAMI przez cały okres NAUKI …. czyli j. Polski , Matematyka , Fizyka i Chemia .
  Listę reedukacyjną powinien otwierać Pan Piotr Mrotek .

  … ale ad rem ….

  ① Jest cosik takiego w chemii co zwie się zawiesiną … która jest układem dyspersyjnym ,
  w którym fazę rozproszoną stanowią drobne cząstki ciała stałego … a fazę rozpraszającą CIECZ … CIECZ … czyli płyn .

  ② Na wysokości 10 . 000 metrów … która to jest wysokością przelotową wszystkiej maści samolotów z napędem odrzutowym … PANUJE TEMPERATURA – 50 STOPNI C i ciśnienie CZTEROKROTNIE mniejsze jak na Ziemi przy KOCIE równej ”O” .
  Mam pytanko do DEBILA , Pana Piotr Mrotka … a także innych ”DEBILI” internetowych nie ogarniających prostych zjawisk fizyczno – chemicznych …. jak przy takiej temperaturze wyobrażają sobie działanie ”SYSTEMU” ? … bo ja sobie nie wyobrażam .
  Każdy wyrzut porcji zawiesiny będzie skutkował powstaniem kuleczek lodowych … A NIE SMUG KONDENSACYJNYCH (gazowych) które widzimy za samolotem .

  ③ Zjawisko geo-inżynierii jest jak najbardziej znane i nikt nie robi z tego TAJEMNICY … co roku w USA odbywają się sympozja które dotyczą nowych technologii i wymianie poglądów … geo-inżynieria jest jak najbardziej stosowana … z tą tylko różnicą , że jest dla nas obserwatorów z powierzchni Ziemi absolutnie NIEWIDZIALNA … nanocząsteczki srebra , glinu , strontu są mieszane z ”nośnikiem” i jako ”pulwer” rozpylane za samolotem w formie SUCHEJ .

  Od i cała prawda na ten temat .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: