DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

07.06.19 – na żywo 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI – PODSUMOWANIE TYGODNIA .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

 

Bez tytułu 3

i stream bez cenzury !! Jack Caleib & Aleksander Jabłonowski 

2 thoughts on “07.06.19 – na żywo 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI – PODSUMOWANIE TYGODNIA .

 1. ArcelorMittal – największy producent stali na świecie[1]. W 2013 roku zatrudniał 244 890 pracowników w ponad 60 krajach[2].
  Koncern powstał w wyniku fuzji w 2006 przedsiębiorstw Arcelor oraz Mittal Steel. Siedziba koncernu mieści się w Luksemburgu, gdzie wcześniej miał swą siedzibę Arcelor.
  ArcelorMittal jest liderem światowego rynku w dziedzinie wyrobów stalowych na potrzeby produkcji samochodów, budownictwa, opakowań, urządzeń gospodarstwa domowego. wikipedia

  – Ceny energii to nie jest pierwsza przyczyna. Zdajemy sobie sprawę od dłuższego czasu, że to polityka klimatyczna Unii Europejskiej i ceny uprawnień do emisji CO2 są pierwszym powodem, który staje się nie do udźwignięcia dla branży stalowej – stwierdziła.
  – Mamy rok spowolnienia gospodarczego, gdzie zapotrzebowanie na stal w Europie spada, mamy napięcie między USA a Europą, eksport samochodów do USA zmalał w ubiegłym roku. To też powód, dla którego produkcja stali w Europie w wolumenach, jakie miał Arcelor jest trudna do utrzymania – dodała minister Emilewicz.

  1. W Polsce chętnie kupowano stal z Rosji czy Ukrainy, nawet po konflikcie tych krajów i embargo. Stal gatunkowa z Chin. W Niemczech jest inaczej?
  2. Faktycznie cena truskawek w tym roku to połowa ceny z poprzedniego. Ciekawe jak tam zbiory na Ukrainie… Może jakaś rozmowa z panem Kołodziejczakiem, coś ucichł ostatnio.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: