DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

07.06.19 – na żywo 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI – PODSUMOWANIE TYGODNIA .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

i stream bez cenzury !! Jack Caleib & Aleksander Jabłonowski 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “07.06.19 – na żywo 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI – PODSUMOWANIE TYGODNIA .

 1. ArcelorMittal – największy producent stali na świecie[1]. W 2013 roku zatrudniał 244 890 pracowników w ponad 60 krajach[2].
  Koncern powstał w wyniku fuzji w 2006 przedsiębiorstw Arcelor oraz Mittal Steel. Siedziba koncernu mieści się w Luksemburgu, gdzie wcześniej miał swą siedzibę Arcelor.
  ArcelorMittal jest liderem światowego rynku w dziedzinie wyrobów stalowych na potrzeby produkcji samochodów, budownictwa, opakowań, urządzeń gospodarstwa domowego. wikipedia

  – Ceny energii to nie jest pierwsza przyczyna. Zdajemy sobie sprawę od dłuższego czasu, że to polityka klimatyczna Unii Europejskiej i ceny uprawnień do emisji CO2 są pierwszym powodem, który staje się nie do udźwignięcia dla branży stalowej – stwierdziła.
  – Mamy rok spowolnienia gospodarczego, gdzie zapotrzebowanie na stal w Europie spada, mamy napięcie między USA a Europą, eksport samochodów do USA zmalał w ubiegłym roku. To też powód, dla którego produkcja stali w Europie w wolumenach, jakie miał Arcelor jest trudna do utrzymania – dodała minister Emilewicz.

  1. W Polsce chętnie kupowano stal z Rosji czy Ukrainy, nawet po konflikcie tych krajów i embargo. Stal gatunkowa z Chin. W Niemczech jest inaczej?
  2. Faktycznie cena truskawek w tym roku to połowa ceny z poprzedniego. Ciekawe jak tam zbiory na Ukrainie… Może jakaś rozmowa z panem Kołodziejczakiem, coś ucichł ostatnio.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: