NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zakazany film dokumentalny „Jedwabne”. Zadaje kłam żydowskiej propagandzie! [WIDEO]

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że jedwabieńskie kłamstwa to paliwo do antypolskiego, pieca przemysłu holokaustu. To paliwo, które społeczność żydowska wykorzystuje tylko i wyłącznie do odsądzania Polaków od czci i wiary, przyszywania nam łatki nazistów, tymczasem to nie nasi przodkowie w sposób zorganizowany kolaborowali z sowietami i III Rzeszą, ale ci, którzy na prochach swoich mamełe, tatełe i bobe, chcą zbić polityczny i finansowy kapitał, czyniąc z siebie monopolistów na martyrologię II wojny światowej.

Znalezione obrazy dla zapytania stodola w jedwabnem zdjecia

O tym, co w lipcu 1941 roku wydarzyło się w podlaskiej stodole, a co wynika z zeznań świadków, wstępnej ekshumacji prof. Andrzeja Koli oraz dlaczego ekshumacja żydowskich ciał nie jest zakazana, szczegółowo tłumaczy w książce Katarzyna Treter-Sierpińska („Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”) oraz Jacek Międlar („Moja walka o prawdę”).

Podobny obraz

Zdając sobie sprawę jak istotne dla polskiego interesu narodowego jest odkłamywanie historii, publikujemy zamilczany przez mainstream film dokumentalny Artura Janickiego o zbrodni w Jedwabnem, który powstał prawie 15 lat temu. Zdajemy sobie sprawę, że widziało go bardzo niewiele osób, ponieważ przez lata nie chciano pokazać go w Telewizji Publicznej! Dokument Janickiego rzuca zupełnie nowe światło na wydarzenia z lipca 1941. Prezentuje m.in. ustalenia archeologów, którzy prowadzili ekshumacje na miejscu zbrodni, a także rozmowy z mieszkańcami Jedwabnego. Film jest polemiką z tezami Jana Tomasza Grossa zawartymi w jego książce „Sąsiedzi”.

link do filmu ponizej:koniecznie nalezy obejrzec!!!!

 

https://ebd.cda.pl/620×368/22313162b/vfilm

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/06/04/zakazany-film-dokumentalny-jedwabne-tego-nie-zobaczycie-w-tvp-wideo/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

8 thoughts on “Zakazany film dokumentalny „Jedwabne”. Zadaje kłam żydowskiej propagandzie! [WIDEO]

 1. Żydy już swoim zachowaniem dały jasno do zrozumienia na czyjej głowie czapka gore. Qrwy pierdolone doczekają się kolejnego holokaustu i ludzie będą świętować a nie płakać.

 2. … Każdy region kraju ma swoje ”Jedwabne” … i nie była to Ogólnonarodowa zmowa gdyż brak było komunikacji … to był Patriotyczny ruch w odpowiedzi za lata krzywd i upokorzeń doznanych przez Naród Polski , mieszkający na rdzennych swoich Ziemiach Ojcowych od żmijowego plemienia – obcych przybyszów , chuj znajed skąd .
  I na tej kanwie chcę opisać co działo się w Węgrowie we wrześniu 1942 roku .
  Dlaczego w Węgrowie ? … gdyż w tym powiecie mieszkam … z tym powiatem jego radościami i kłopotami się utożsamiam .

  ”…. Węgrów to małe miasteczko na pograniczu Mazowsza i Podlasia . Przed II wojną światową był to klasyczny sztetl , gdzie pod koniec XIX wieku Żydzi stanowili 62 procent ludności, w roku w 1931 mieszkało ich tam 5100 [i] .
  Do nich też należały , w ogromnej większości , handel i rzemiosło : polskich sklepów było kilka , żydowskich kilkadziesiąt . Wybory w powiecie wygrywali jednak tradycyjnie polscy nacjonaliści , a bojkoty sklepów żydowskich , wybijanie okien i pobicia od lat trzydziestych zdarzały się regularnie [ii] .
  Po wkroczeniu hitlerowskich Niemców utworzono w Węgrowie getto , które 22 września 1942 zaczęto likwidować . W Archiwum Żydowskiego Instytutu Historycznego znaleźć można relację burmistrza Węgrowa Władysława Okulusa , który opisuje , że „zabijanie odbywało się w biały dzień na oczach wszystkich . Patrzyła na to nasza młodzież , patrzyły dzieci . Na miejscu zabito około dwóch tysięcy osób . Z zabijania zrobiono sobie coś w rodzaju sportu czy przyjemnej rozrywki” .
  Kto zabijał ? Przede wszystkim hitlerowscy żołnierze i żandarmi oraz „antykomuniści” z Waffen SS , ale nie tylko . Pomagały im grupy miejscowych: „granatowi” policjanci , straż pożarna i kilkudziesięciu nastolatków . Za każdego schwytanego Żyda dostawało od nazistów się 250 g cukru . Część lokalsów nie tylko rabowała ofiary i doprowadzała je do władz , ale i zabijała razem z nazistami . Do usuwania zwłok ludzie zgłaszali się na ochotnika nieomal masowo licząc , że z zabitych zdejmą odzież albo znajdą przy nich jakieś pieniądze [iii] .
  Szraga Fajwel Bielawski , właściciel sklepu z galanterią i składu drewna tak opisuje te zdarzenia : „Wiele kobiet miało podarte ubrania . Szarpały się , kopały i drapały Polaków , którzy wywlekali je z kryjówek . „Szybciej , szybciej !”— wrzeszczeli Polacy” [iv] .
  Jeden z mężczyzn opowiadał z dumą : „Pozbyliśmy się masy Żydów ! Naprawdę masy Żydów !” , a jego znajomi w węgrowskiej restauracji głośno wyrażali aprobatę , co ukrywający się wtedy obok Bielawski słyszał na własne uszy [v] .
  Po likwidacji getta naziści zarządzili sprzedaż budynków pożydowskich . „Kupujących było wielu— z miasta i okolicy”, pisał burmistrz Okulus , bo sprzedawano je za grosze . Masowo rabowano też pozostawione ruchomości [vi] .
  Profesor Jan Grabowski , który badał te morderstwa mówił mi , że wśród mieszkańców Węgrowa panuje na temat akcji likwidacyjnej milczenie . Ludzie nie chcą rozmawiać jak wyglądała , kto w niej brał udział , a tym bardziej o jakimkolwiek mieniu , które wówczas przejęto .
  Nie ma się co dziwić . Już w lipcu 1945 roku ostatni Delegat Rządu na Kraj Jerzy Braun likwidując aparat delegatury rządu londyńskiego raportował do zwierzchników : „na wsi i w miasteczkach nie ma dziś miejsca dla Żyda . W ciągu ubiegłych sześciu lat w Polsce wytworzył się (nareszcie!) nieistniejący przedtem polski stan trzeci , przejął całkowicie prowincjonalny handel , pośrednictwo , dostawy , lokalną wytwórczość (…) oraz wszelkie rękodzieło . Ci młodzi synowie chłopscy i dawny proletariat miejski wysługujący się Żydom – stanowią element zawzięty , wytrwały , chciwy , pozbawiony doszczętnie wszelkich skrupułów moralnych w handlu , górujący nad Żydami odwagą , inicjatywą i rzutkością . (…) Te masy z tych terenów nie ustąpią . Nie ma siły , która by je usunęła . W tej sytuacji zrozumiałe jest , że ocaleni z pogromu Żydzi nie mogą powrócić w swe rodzinne strony i «zrujnowani i załamani wyjeżdżają , głosząc na cały świat , że Polacy są antysemitami». Jednak to, co biorą za antysemityzm, to «tylko prawo ekonomiczne, na które nie ma rady»”[vii]. …. ”

  Słowa Pana Jerzego Brauna – w tym momencie bohatera – powinny stać się dla nas mottem w sprawie jedwabińskiej i innych podobnych .
  NIGDY NIE PRZEPRASZAJMY ZA ”JEDWABNE” … tak jak to zrobił łotr Duda przed Dworcem Gdańskim w Warszawie … i następna arcykurwa … farbowana lisica udająca Polaka ”Mosze” Kwaśniewski vel Stolzman w Jedwabnym … jest JAWNĄ OBRAZĄ NAS WSZYSTKICH TYCH CO CZUJĄ SIĘ POLAKAMI .
  ZAWSZE MÓWMY PATRZĄC ADWERSARZOWI PROSTO W OCZY … ”TAK UGRILLOWALIŚMY ICH W STODÓŁCE I CO Z TEGO , ZA LATA ŁEZ I KRZYWD NALEŻAŁO IM SIĘ TO JAK ŚWINIOM KORYTO …”
  ”Zainteresowanych” odsyłajmy do literatury pięknej ”Ziemi Obiecanej” czy ”Chłopów” .

  W prawie międzynarodowym jest takie pojęcie jak RETORSJA … każdy międzynarodowy arbitraż przyznał by Nam rację … w myśl zasady jak wy Nam tam My wam … o tym właśnie mówi RETORSJA .

  Ale , żeby się postawić i pokazać ”faka” trzeba mieć WALECZNE SŁOWIAŃSKIE SERDUCHO … a nie kawałek bezproduktywnej zajęczej pompy która zamiast krwi czerwieńszej od czerwieni … pompuje fekalia .

 3. Ten filmik to bajka dla ludzi którzy mają IQ ameby czyli ”lipa” jak talala … nie wiem co Pan Artur Janicki chciał wskórać tym filmikiem ?

  ①Temat znalezionych łusek często powraca ale mam wrażenie , że ci co go przywołują nie doczytali , że IPN na podstawie analizy przeprowadzonej przez Wydział Badań Broni i Balistyki Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji w Warszawie stwierdził , że nie zostały one odstrzelone w dniu pogromu .
  … tezy głoszone przez Pana Kolę palą na panewce

  ② W Postanowieniu IPN-owskim na str. 173-179 … oceniono , że to pozostałości działań bojowych z czasów pierwszej wojny oraz z roku 1945 , znaleziono m. in. fragment pocisku artyleryjskiego .
  … o czym Pan Kola z ”grzeczności” nie wspomina … bo poco … przecież Niemcy nie przyjechali tam z artylerią ciężką czy średnią .

  ③ Znaleziona łuska naboju z roku produkcji ’39 … poddana analizie wykazała , że strzał został oddany z broni która weszła do uzbrojenia w roku 42 … karabin maszynowy MG-42
  Dane te uzyskał IPN od Federalnego Urzędu Kryminalnego w Wiesbaden .

  ④ Jeżeli Pan Kola doszedł do odnalezienia biżuterii , monet i innych precjozów … to niestety musiał także natrafić na szkielety które pobieżnie , wzrokowo były badane … o czym nie wspomina gdyż na szkieletach chodzi o czaszkę nie znalazł otworów postrzałowych … gdyby takowe były temat byłby na pewno nagłośniony .

  Pisałem już wcześniej , że proces dotyczący ”grilla” jedwabińskiego toczył się przed Sądem Okręgowym w Łomży w maju 1949 roku i dotyczył 22 oskarżonych z artykułów 1 , 2 i 3 dekretu z dnia 31 sierpnia 1944 roku . Skazani z reguły otrzymywali wyroki śmierci . W tym wypadku Sąd jednak odstąpił ot tak drakońskiej ”kary” na rzecz jej nadzwyczajnego złagodzenia , uzasadniając to działaniem pod presją i wymuszeniem swoich czynów przez okupanta .

  Sąd z 22 oskarżonych , uniewinnił 10 , pozostałych skazał na kary 15 , 8 i 5 lat ”puch” .
  W jednym wypadku zastosował karę śmierci którą później – w drodze łaski – ówczesny Prezydent Bierut zamienił na 15 lat ”puchy” .

  Pisałem wcześniej , że tamtejsza władza nie była absolutnie zainteresowana całą hucpą jedwabińską z najważniejszego powodu … sprawa nie dotyczyła ofiar Narodowości Polskiej a znienawidzonych przeklętych żydów .
  Dopiero pod presją żydostwa amerykańskiego , popartego przez Departament Stanu (ten sam schemat działania widzimy dzisiaj w sprawie Acta 447) z pewnymi oporami wszczęto śledztwo , toczące się bardzo ślamazarnie – od kwietnia 1947 – zakończone wniesieniem aktu oskarżenia do Sądu .
  Ówczesne Sądy nie mają nic wspólnego z dzisiejszymi … były bardziej wnikliwe i patrzyły przez pryzmat sprawiedliwości a nie samego prawa ”in stricte” , prawo jako wykładnia było stosowane ”in largo” .

  Moje zdanie w tej sprawie (być może nie będzie to nikogo interesowało …) :
  1. Jest to już historia z prawie 80 letnim ogonkiem a więc sprawa ”przyschnięta” w myśl zasady … czas leczy rany .
  2. Nikt z oskarżonych a także ze świadków tych aktywnych i biernych nie żyje .
  3. Był to specyficzny czas … czas wojny .
  4. Prawo RETORSJI !!!
  – Mord Katyński … inspiracja sowiecka … wykonawstwo prze nację żydowską , udzikowano 21.000 Obywateli Narodu Polskiego . ROK 1940
  – ”grill” jedwabiński … inspiracja niemiecka … wykonawstwo przez Nację Polską ,
  udzikowano w/g IPN-u max . 340 osób plemienia żmijowego . ROK 1941
  5. Ekshumacja niczego nie wyjaśni … w czasie procesu Sądowego z 1949 roku jak i ze śledztwa IPN-u z lat 2002-2004 absolutnie nic nie wskazuje na to aby w czasie ”grilla” była używana broń palna co by wskazywało na ”aktywny” udział strony niemieckiej … o co się modlą historycy .

  Czas się przestać cackać z tym całym żydowskim kurewstwem … dać im raz na zawsze dobrego szpica w ich dupska .
  Wprowadzić mocą Ustawy nakaz aby całe żmijowe plemię zamieszkujące teren Polski nosiło na ubraniu gwiazdkę dawida w widocznym miejscu … tak jak to robią u siebie żydki w odniesieniu do Nacji Palestyńskiej .
  Absolutny zakaz zajmowania wszelkich funkcji kierowniczych w Społeczeństwie Polskim … sprowadzić ich do pozycji obywateli II kategorii .

  A jak się nie podoba to niech zwijają swoje tobołki i wypierdalają gdzie chcą i gdzie ich te wyłupiaste ślepia poniosą .

  1. wejdz w google i tam wrzuc ten link ,bez logowania.Najpierw sa reklamy a po reklamach jest film.

 4. Na Białorusi i wszędzie indziej można ekshumować tylko u nas nie wziąść zaorać kurwa las posadzić przynajmniej jakiś pożytek będzie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: