DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Zadłużanie Polski trwa w najlepsze! Rząd pożycza 3 miliardy miesięcznie a zapłacimy za to my wszyscy

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Bez tytułu 3

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

W latach 2016-2018, rząd PiS spowodował powstanie około 110 mld zł długu.  Dzieje się tak mimo dobrej koniunktury gospodarczej. Kolejne „sukcesy” rządu to odpływ inwestycji zagranicznych oraz odstraszanie inwestorów na skutek bardzo częstych nowelizacji prawa podatkowego i daniu ogromnych uprawnień organom skarbowym. W konswekwencji nawet polscy przedsiębiorcy wynoszą się za granicę, co skutkuje nie tylko spadkiem zatrudnienia ale też obniżaniem wpływu z podaktów.

A nikt nie mówi jeszcze o tak zwanym długu ukrytym – choćby gigantycznych długach szpitali, co może dać nawet kolejne kilkanaście lub kilkadziesiąt miliardów złotych.

Problem jest bardzo poważny, bo PiS zadłuża Polskę w czasie, gdy gospodarka się szybko rozwija. Obciąża tym samym przyszłe pokolenia, nasze dzieci i wnuku. W tej sytuacji zarówno premier Morawiecki jak i czołowi politycy PiS wykazują się niesłychanym wręcz tupetem, mówiąc, że sytuacja w Polsce jest dobra.

 

zrodlo:https://wiesci24.pl/2019/06/06/zadluzanie-polski-trwa-w-najlepsze-rzad-pozycza-3-miliardy-miesiecznie-a-zaplacimy-za-to-my-wszyscy/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: