DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zadłużanie Polski trwa w najlepsze! Rząd pożycza 3 miliardy miesięcznie a zapłacimy za to my wszyscy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W latach 2016-2018, rząd PiS spowodował powstanie około 110 mld zł długu.  Dzieje się tak mimo dobrej koniunktury gospodarczej. Kolejne „sukcesy” rządu to odpływ inwestycji zagranicznych oraz odstraszanie inwestorów na skutek bardzo częstych nowelizacji prawa podatkowego i daniu ogromnych uprawnień organom skarbowym. W konswekwencji nawet polscy przedsiębiorcy wynoszą się za granicę, co skutkuje nie tylko spadkiem zatrudnienia ale też obniżaniem wpływu z podaktów.

A nikt nie mówi jeszcze o tak zwanym długu ukrytym – choćby gigantycznych długach szpitali, co może dać nawet kolejne kilkanaście lub kilkadziesiąt miliardów złotych.

Problem jest bardzo poważny, bo PiS zadłuża Polskę w czasie, gdy gospodarka się szybko rozwija. Obciąża tym samym przyszłe pokolenia, nasze dzieci i wnuku. W tej sytuacji zarówno premier Morawiecki jak i czołowi politycy PiS wykazują się niesłychanym wręcz tupetem, mówiąc, że sytuacja w Polsce jest dobra.

 

zrodlo:https://wiesci24.pl/2019/06/06/zadluzanie-polski-trwa-w-najlepsze-rzad-pozycza-3-miliardy-miesiecznie-a-zaplacimy-za-to-my-wszyscy/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: