NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
7 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Wyniki wyborów UE

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

– Kłamstwo obiegnie cały świat, nim prawda ujrzy światło dzienne – Henryk Sienkiewicz,

Pyszałkowatość PiS i jego czcicieli, od kilkunastu godzin powtarzających jak mantrę, o swoim zwycięstwie, można porównać do zbyt pewnych siebie, tylko dlatego, że wykorzystali nieudolność innych partii.
Ciekawostką niech będzie fakt, że w wyborach samorządowych na Podkarpaciu, Małopolsce czy Swiętokrzyskim, zajęli o wiele gorszy wynik aniżeli wcześniej podawany. W wyborach do PE te województwa dały im podobno 60% , i to na terenach zalanych powodzią, ciekawe.
To tam powinna KONFEDERACJA, skierować swoje kroki by zacząć SPRAWDZANIE, i zażądać kontroli list wyborczych. Nie tracąc czasu warto pochodzić i popytać czy będąc na listach z wydaną kartą, głosowali na PiS. Ręczę, że duży procent tam ludności w ogóle nie szedł na wybory, a był skreślony w komisjach jako obecny.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: