NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-141202 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NA LIŚCIE ŚMIERCI KRÓLA DOPALACZY !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

 

Dziennik Rzeczpospolita donosi, że minister sprawiedliwości, trzej policjanci i prokurator znaleźli się na „liście śmierci” sporządzonej przez Jana S., w światku przestępczym nazywanego „królem dopalaczy”. Diler miał zlecić zamordowanie Zbigniewa Ziobry, który „przeszkadza mu w biznesie”. Minister miał zostać otruty albo wysadzony w powietrze poprzez podłożenie ładunku wybuchowego pod jego samochód. Podobnie mieli skończyć żywot trzej policjanci i prokurator. Wśród sugerowanych przez 28-latka sposobów na usunięcie policjantów miało być m.in. podanie im substancji, powodujących zawał serca oraz zapaść krążeniową. Przygotowanie potrzebnych substancji, „król dopalaczy” miał zlecić swojemu chemikowi. Śledczy informują, że miejsce pobytu Jana S. wciąż jest nieznane.

Źródło: https://wprawo.pl/2019/06/04/ziobro-na-liscie-smierci-handlarza-dopalaczami-dlaczego-walka-ze-smartami-jest-taka-istotna/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: