DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

urzędasy o to wam chodzi tak ? a gdyby to były wasze dzieci i wnuki walnijcie się wreszcie w łeb -myślicie ze was to nigdy nie spotka ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

To nie mieści sie w głowie! Na zielonej szkole koledzy zgwałcili 10-latka szkoły podstawowej w Krynicznie na zielonej szkole przeżył piekło. Padł ofiarą przemocy seksualnej ze strony kolegów. Kurator oświaty zapowiada kontrolę w placówce.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “urzędasy o to wam chodzi tak ? a gdyby to były wasze dzieci i wnuki walnijcie się wreszcie w łeb -myślicie ze was to nigdy nie spotka ?

  1. No i co ta kontrola da? Kurator będzie oglądał odbyty uczniów? I sprawdzał czy czasem więcej takich przypadków nie było? A może będzie wąchał ich fiuty, czy nie śmierdzą gównem? Przecież można spokojnie oskarżyć ruchy pedalskie LGBT o nakłanianie do takich zachowań. Zbiorowy pozew na pedałów i tyle w temacie. Na co rodzice czekają?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: