NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-141452 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

urzędasy o to wam chodzi tak ? a gdyby to były wasze dzieci i wnuki walnijcie się wreszcie w łeb -myślicie ze was to nigdy nie spotka ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

To nie mieści sie w głowie! Na zielonej szkole koledzy zgwałcili 10-latka szkoły podstawowej w Krynicznie na zielonej szkole przeżył piekło. Padł ofiarą przemocy seksualnej ze strony kolegów. Kurator oświaty zapowiada kontrolę w placówce.

https://nczas.com/2019/06/05/to-nie-miesci-sie-w-glowie-na-zielonej-szkole-koledzy-zgwalcili-10-latka/

One thought on “urzędasy o to wam chodzi tak ? a gdyby to były wasze dzieci i wnuki walnijcie się wreszcie w łeb -myślicie ze was to nigdy nie spotka ?

  1. No i co ta kontrola da? Kurator będzie oglądał odbyty uczniów? I sprawdzał czy czasem więcej takich przypadków nie było? A może będzie wąchał ich fiuty, czy nie śmierdzą gównem? Przecież można spokojnie oskarżyć ruchy pedalskie LGBT o nakłanianie do takich zachowań. Zbiorowy pozew na pedałów i tyle w temacie. Na co rodzice czekają?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: