NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
8 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

POLSKA POLITYKA PRO USA DOPROWADZIŁA DO TEGO ŻE POLACY ZOSTALI UZNANI ZA GŁÓWNYCH PROWOKATORÓW WOJNY W EUROPIE

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

3 thoughts on “POLSKA POLITYKA PRO USA DOPROWADZIŁA DO TEGO ŻE POLACY ZOSTALI UZNANI ZA GŁÓWNYCH PROWOKATORÓW WOJNY W EUROPIE

  1. jesli to prawda ze polski rzad jest tylko z nazwy polski a tak naprawde to sa szabes goje i zydzi pod zmienionymi nazwiskami, a wszystko co robia na to wskazuje, ze to rzad zydow a nie polakow wiec biorac to pod uwage jestesmy w najgorszej sytauacji jaka jest tylko mozliwa, polski narod jest odciety od jakichkolwiek decyzji, ktore bylyby korzystne dla narodu, ci durnie, polskie buraki moga tylko liczyc, jak swinie na farmie, ze zamiast dzis to pojda pod noz jutro.

  2. bardzo dobrze powiedziałeś. partia to naród, jedno równa się drugie. budowanie wspólnoty
    pod „butem który rządzi i będzie zawsze rządził”, bo nikt inny nie będzie rządzić to Zasada Niemców. to samo w ejropie, „to NIEMCY MAJĄ przewodzić unią ejropejską”. A kto im to im to gwarantuje ?… 1 i 2 wojna światowa się kłania i tajemne układy. układy kogo ? USA? Rosja? Inne Państwa?.

  3. Jack, proszę Cię podkręć Twój vokal bo mówisz bardzo cicho. Słychać Cię dobrze, ale za cicho. W rozmowie np. z Maciakiem muszę ściszać bo on mówi głośno, a wtedy Ciebie ledwo co słyszę. Daj na mikserze więcej mocy na Twój mikrofon, bo np. w powyższym filmie muszę Cię u siebie podgłaśniać na maxa. Filmiki inne z kolei muszę ściszać. Tylko tyle. Żeby było super.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: