NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemiec zagłodził na śmierć ponad 2000 świń! KE milczy, bo to nie polska ubojnia…

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W pomieszczeniach hodowlanych, w różnym stadium rozkładu leżało kilka tysięcy prosiąt. Śledztwo, a wraz z nim badania weterynaryjne wykazały, żę niektóre ze świńskich zwłok zalegają w budynkach od 2015 i 2016 roku!

Niemiec zagłodził na śmierć ponad 2000 świń! KE milczy, bo to nie polska ubojnia…

Potężna hodowla świń głodzonych przez rolnika z Osthausen k. Gelschseim(dzielnica Würzburga) to historia zwierzęcego koszmaru, który prawnie ciągnie się do dzisiaj. Zapewne, gdyby rzecz działa się w Polsce, usłyszałby o tym cały świat, jak o jednej feralnej ubojni na Mazowszu nagłośnionej przez TVN.

Pierwszy sygnał pojawił się kiedy w kwietniu 2018 roku rolnik z Osthausen za pośrednictwem swojego prawnika zgłosił w biurze weterynaryjnym w Würzburgu sytuację kryzysową zwierząt hodowlanych w gospodarstwie.

28-latek z niewiadomych powodów nie radził sobie z utrzymaniem hodowli, a co za tym idzie dobrostanu trzody chlewnej. Po wkroczeniu urzędników na teren gospodarstwa, ich oczom ukazał się horror, jakiego nikt nie był sobie w stanie wyobrazić.

W halach hodowlanych inspektorzy znaleźli kilka tysięcy prosiąt, których szczątki rozkładały się tam od kilku lat.

Tusze gniły latami, zanim rolnik zgłosił się to w kwietniu 2018 roku.

Urzędowy lekarz weterynarii stwierdził, że większość z nich padła jednak później niż wskazywał hodowca, z zdaniem części ekspertów jedną z przyczyn był najprawdopodobniej głód, czyli pozostawienie świń samych sobie.

Sytuacja, z jaką miano do czynienia po makabrycznym odkryciu, a więc otwarte okna, szczeliny, dziury, niezamknięte pomieszczenia przez które na teren hodowli przedostawały się szczury, to wszystko stanowiło potencjalne źródło zakażenia okolicznych zwierząt i ludzi.

Kolejna hodowla była oddalona o 350 metrów, a osada Osthausen jedynie o 800. Uczestnicy prac utylizacyjnych musieli pracować w aparatach tlenowych i kombinezonach ochronnych.Pod koniec kwietnia 2018 roku, Urząd zwrócił się do rolnika o usunięcie martwych świń i zdezynfekowanie dwóch budynków stodoły, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób.

W tym roku hodowca ogłosił, że nie jest w stanie tego zrobić, a administracja okręgu zleciła firmie zewnętrznej zajmującej się gospodarką odpadami obciążenie kosztami właściciela gospodarstwa i przeprowadzenie koniecznych prac.

Najnowsza historia, która ma swoją kontynuację w maju 2019 r. to odwołanie się rolnika przeciw obciążeniu go kosztami w wysokości 200 000 euro, co zrelacjonował jak całą sprawę serwis mainpost.de

Władze samorządowe ze względu na szybko podnoszącą się temperaturę powietrza, a wraz z nią powstanie zagrożenia epidemiologicznego, zdecydowała się na bezprzetargowe rozstrzygnięcie o natychmiastowym usunięciu i utylizacji rozkładających się tusz.

Tymczasem Sąd Administracyjny w Würzburgu przyznał rację rolnikowi. Według sądu, pilność nie została spełniona, a czas na znalezienie tańszego oferenta w drodze przetargu był wystarczający.

W związku z tym – zdaniem sądu – roszczenie wobec rolnika z powodu „środka, który nie został zarządzony, byłoby niezgodne z prawem”.

Prawnik rolnika stwierdził przed sądem, że jego mandant zgodziłby się zapłacić kwotę 30.000 euro, którą miał oszacować inny z wykonawców usługi.

Samorząd terytorialny zdaje się być zniesmaczone wyrokiem sądu.

 

„Jesteśmy bardzo zaskoczeni tym wyrokiem i po otrzymaniu pisemnej opinii rozważymy, czy możemy odwołać się od tego wyroku”

– powiedział Eberhard Nuss z lokalnego samorządu.

Tymczasem to, co doprowadziło do śmierci zwierząt, jest nadal całkowicie niejasne. Eksperci mają zbadać szczątki padłych świń.

Rzecznik policji Michael Zimmer stwierdził, że dochodzenie koncentruje się na pytaniu, czy mamy do czynienia z przestępstwem popełnionym przez rolnika, a zatem z naruszeniem ustawy o dobrostanie zwierząt.

Dwa dni wcześniej, adwokat właściciela hodowli, prawnie próbował zablokować dywagacje w tej kwestii, wspominając jedynie o „tragicznym wypadku”.

Aktualnie, prokurator w Würzburgu zdecydował się na oskarżenie przeciwko rolnikowi z powodu naruszenia ustawy o ochronie zwierząt. Maksymalna kara przewidziana przez niemieckie prawo za ten czyn wynosi 3 lata pozbawienia wolności.

 

Piotr Pałys

Fot: Collage Sat.1 Bayern/mainpost.de (collage)
Źródła:

https://www.mainpost.de/regional/wuerzburg/Schweineskandal-Anklage-voraussichtlich-im-Fruehsommer;art736,10213313  05.04.2019

https://www.mainpost.de/regional/wuerzburg/Schweineskandal-Ermittlungen-sind-auf-der-Zielgeraden;art735,10201604   19.03.2019

https://www.mainpost.de/regional/wuerzburg/Schweineskandal-Landwirt-wird-nicht-zur-Kasse-gebeten;art736,10200476  18.03.2019

 

zrodlo:https://www.swiatrolnika.info/informacje/5754-niemiec-zaglodzil-na-smierc-ponad-2000-swin-ke-milczy-bo-to-nie-polska-ubojnia?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: