DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Jarosław Jakimowicz: przez moje poglądy straciłem możliwość zagrania w serialu

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Bez tytułu 3

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Mistrzyni świata i medalistka olimpijska Zofia Klepacka stała się obiektem ataku ze strony „mainstreamowych” celebrytów i dziennikarzy. Wszystko za sprawą jej stosunku do „Karty LGBT+” wprowadzonej przez Rafała Trzaskowskiego.

W obronie Zosi Klepackiej stanęła Fundacja Polska Ziemia, organizując akcję #NasReprezentujesz, do której przyłączyło się m.in. wielu dziennikarzy i sportowców. Jarosław Jakimowicz, jako jeden z nielicznych aktorów miał odwagę stanąć w obronie polskiej medalistki. O tym, co nim kierowało, jakie są jego poglądy i jak trudno w świecie show-biznesu mieć dziś własne zdanie Łukasz Warzecha rozmawiał ze swoim gościem w programie „Polska na serio”.

Program „Polska na serio” to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeże spojrzenie na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach. W każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na program „Polska na serio” zapraszają: Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. W każdy wtorek widzów zachęca do oglądania Łukasz Warzecha, a w czwartek o godzinie 20.00 na program zaprasza Ewa Zajączkowska.

zrodlo:https://www.wsensie.pl/polska-na-serio-lukasz-warzecha/32765-jaroslaw-jakimowicz-przez-moje-poglady-stracilem-mozliwosc-zagrania-w-serialu?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: