DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Teksas podtrzymuje „zakaz dla homoseksualizmu”! Lewica dostała białej gorączki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

 

W Teksasie środowiska lewicowe zostały potraktowane tak jak należy. Ustawodawca potwierdził, że w ich stanie nie ma zgody dla homoseksualizmu. W Teksasie odrzucono możliwość zniesienia „zakazu zachowań homoseksualnych”, który w kodeksie karnym jest obecny od 16 lat.

Znalezione obrazy dla zapytania LGBT w teksasie zdjecia

Co dokładnie mówi kodeks ws. „zakazu dla sodomii”? Stwierdza, że odbywanie stosunków seksualnych z osobą tej samej płci oraz publiczne obnoszenie się z homoseksualizmem jest karane grzywną w wysokości nawet 500 dolarów.

Podczas sesji ustawodawców, Demokraci próbowali przekonać Republikanów do zmiany prawa, odwołując się do orzecznictwa Sądu Najwyższego sprzed 16 lat, który w konkretnym przypadku uchylił prawo anty-sodomii. Sprawa tyczyła się mieszkających ze sobą dwóch homoseksualistów, których oskarżył miejscowy zastępca szeryfa. Republikanie, mimo ogromnych nacisków ze strony lewicowych polityków, Sądu Najwyższego i organizacji LGBT, okazali się nieugięci i nie zgodzili się na narzucane korekty w kodeksie karnym, a w statucie stanowym wciąż widnieje zapis: „małżeństwo lub związek partnerski między osobami tej samej płci są sprzeczne z polityką społeczną tego stanu i są w tym stanie nieważne”. Normalność zwyciężyła.

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/06/03/teksas-podtrzymuje-zakaz-dla-homoseksualizmu-lewica-dostala-bialej-goraczki/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: