DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Syryjska armia rozgromiła terrorystów pod Idlibem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Syryjska armia odbiła z rąk terrorystów cztery wsie na granicy z prowincją Idlib – przekazała prorządowa gazeta al-Watan. Wsie zostały wyzwolone po ostrych starciach z terrorystami, którzy ponieśli znaczące straty.

Artylerzyści syryjskiej armii na stanowiskach w prowincji Idlib w północno-zachodniej Syrii. Zdjęcie archiwalne

„Syryjska armia odzyskała kontrolę nad wsiami: al-Kajrutyja, Kyrata, al-Humajrat i al-Hardana w północno-zachodniej prowincji Hama, podchodząc do nich z kilku kierunków” – podaje gazeta.

Wsie zostały wyzwolone po ostrych starciach z terrorystami, którzy ponieśli znaczące straty.

Syryjska armia w czasie rozpoczętej 6 maja operacji wojskowej wyzwoliła kilka miejscowości na północy prowincji Hama, zajmując między innymi ważne strategicznie punkty Kalat al-Mudik i Kafr-Nabuda.

Są nowe partie, które najprawdopodobniej zamierzają kandydować, oraz ugrupowania z historią, które mają swoich zwolenników i mogą zdobyć głosy. Wybory będą maksymalnie transparentne, pomimo że jest jeszcze za wcześnie, by mówić o mechanizmach organizacji głosowania, które odbędzie się w 2021 roku” – powiedziała w rozmowie ze Sputnikiem członkini Narodowej Rady Syryjskiej, deputowana Maha Shbib.

ZOBACZ TEŻ: Kto zostanie kolejnym prezydentem Syrii?

Do kolejnych wyborów prezydenckich w Syrii zostały dwa lata. Ostatnie wybory głowy państwa odbyły się 3 czerwca 2014 roku.

Pomimo trudnej sytuacji wojskowo-politycznej, obywatele głosowali zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Łącznie startowało 24 kandydatów. Urzędujący prezydent Baszar al-Asad zwyciężył wówczas z wynikiem 89%.

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019060410499883-Sputnik-syryjska-armia-zwyciestwa-idlib/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: