DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rząd USA przypadkowo odtajnił zapisy dotyczące „broni elektromagnetycznej” i „kontroli umysłu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

To jest moment kiedy teoria spiskowa przekształca się w rzeczywistość.

Dokumenty dotyczące broni elektromagnetycznej i kontroli umysłu zostały przypadkowo wysłane do dziennikarza.

kontrola umysłu

Nie jest tajemnicą, że różne amerykańskie agencje rządowe przechowują wszelkiego rodzaju tajemnice, ale tylko prawdziwy teoretyk spiskowy podejrzewałby, że „broń psychoelektroniczna” jest jedną z nich.

Informacje zostały ujawnione w „tajnych” dokumentach wysłanych „przez przypadek” do MuckRock, agencji prasowej, która specjalizuje się w przetwarzaniu wniosków o wolność informacji (FOIA) i ustaw, które dają obywatelom prawo dostępu do informacji rządu federalnego.

Wszystko zaczęło się, gdy dziennikarz Curtis Waltman napisał do Washington State Fusion Center (WSFC) – agencji bezpieczeństwa państwowego odpowiedzialnej za przetwarzanie danych dotyczących terroryzmu i ekstremistów – żądając informacji o Antifie (ruch antyfaszystowski) i białych suprematycznych grupach.

Kiedy dostał dokumenty, których szukał; otrzymał także dziwny plik zip zatytułowany „Efekty EM na ludzkim ciele”.

Po wyodrębnieniu plików znalazł następujące dane:

USA broń kontroli umysłu
Dokumenty wysłane przez przypadek najwyraźniej zawierają dane na temat: telepatii, kontroli snu, halucynacji, zdalnej kontroli umysłu i zdalnym manipulowaniem mózgu.

Dokumenty, które najwyraźniej zostały wysłane przez przypadek, oferują szereg ilustracji przedstawiających różne urządzenia i techniki, które mają na celu manipulowanie ludzkim umysłem. Plik zawiera również szczegóły dotyczące broni, które wykorzystują siłę elektromagnetyczną do wywoływania silnego bólu u niektórych osób.

Niektóre obrazy z pliku zip wydają się być częścią artykułu opublikowanego w 1992 roku w australijskim magazynie Nexus, który mówi o procesie sądowym Johna St. Clair Akewi przeciwko NSA (National Security Agency).

Aweki utrzymywał, że NSA ma „zdolność do potajemnego mordowania obywateli USA i przeprowadzania operacji kontroli psychologicznej, aby spowodować, że niektóre osoby zostaną zdiagnozowane jako szalone”.

Co to za spisek?

Magazyn informacyjny Nexus koncentruje się na niewytłumaczalnych faktach, teoriach spiskowych, medycynie alternatywnej i innych tematach.

Dokumenty odnoszą się do szeregu urządzeń odpowiednich do zdalnego sterowania umysłem, w tym telefonów komórkowych
Dokumenty odnoszą się do szeregu urządzeń odpowiednich do zdalnego sterowania umysłem, w tym telefonów komórkowych

Według redaktorów magazynu, próbowali wygrać sprawę sądową w 1996 r., Ale nie udało się dostarczyć odpowiednich dowodów:

Zadzwoniliśmy do pana Akewi, aby śledził rozwój wydarzeń, ale powiedział nam stanowczo i uprzejmie, że nie może rozmawiać o wszystkim, co miało związek z tą sprawą przez telefon i odłożył słuchawkę.”

Powszechnie przyjmuje się, że USA i inne światowe mocarstwa eksperymentowały w zakresem możliwości oferowanych przez kontrolę umysłu.

kontrola umysłu

Odtajnione przez przypadek zdjęcia są kolejnym przytłaczającym dowodem wielkiego zainteresowania rządu USA siłami umysłu i ich wykorzystaniem jako narzędzia do celów geopolitycznych i militarnych.

Waltman powiedział, że nie ma pojęcia, dlaczego ten skompresowany plik znalazł się w tym, co mu przesłano.

Według doniesień, WSFC rząd USA jeszcze nie odpowiedziała na tę sytuację.

Jak zauważył Muckrock, pozostaje tajemnicą, dlaczego i w jakim celu zostały im przesłane te dokumenty.

Obrazy w artykule opublikowane za zgodą: Muckrock

zrodlo:https://www.koniec-swiata.org/rzad-usa-przypadkowo-odtajnil-zapisy-dotyczace-broni-elektromagnetycznej-i-kontroli-umyslu/amp/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: