DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Morderstwo ważnego niemieckiego polityka. Angela Merkel w żałobie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Walter Lubcke, niemiecki polityk z partii Angeli Merkel – CDU, nie żyje. 65-latek został znaleziony na tarasie swojego domu z raną postrzałową głowy. Okoliczności śmierci są tajemnicze.

Walter Lubcke / Fot. ZDFWalter Lubcke / Fot. ZD

Lubcke pełnił ostatnio funkcję prezydenta rejencji Kassel. 21 maja obchodził 10-lecie swojej prezydentury. Jak podaje dziennik „Bild” na stronie internetowej, Lubcke został znaleziony na balkonie w niedzielę około godziny 0:30

Według informacji pozyskanych przez niemiecką gazetę, Lubcke został zastrzelony z broni małego kalibru. Pocisk trafił go w głowę, obok prawego ucha. Strzelano z bliskiej odległości.

Wstępne ustalenia wskazują, że polityk CDU nie miał śladów dymu na dłoni ani ramieniu, co wyklucza samobójstwo. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia znaleźli kałużę krwi w ogrodzie, a po śladach krwi trafili na taras. Tam znaleźli ciało Lubcke. Prawdopodobnie więc do postrzału doszło właśnie w ogrodzie.

Na razie nie są znane motywy zabójstwa. Media spekulują, że Lubcke mógł kogoś poznać na odbywającym się w mieście festiwalu piwa i być może osoba ta miała coś wspólnego z jego śmiercią. To jednak na razie jedynie domysły. Prokuratura ani policja nie komentują tych doniesień.

O Lubcke zrobiło się bardzo głośno w 2015 roku, gdy w zdecydowany sposób poparł politykę kanclerz Niemiec Angeli Merkel ws. przyjmowania uchodźców. W szczytowym momencie kryzysu migracyjnego około 800 mieszkańców zgromadziło się przed urzędem miasta Kassel, aby zaprotestować przeciwko decyzji samorządu lokalnego, który zadecydował o utworzeniu schronisk dla uchodźców w mieście.

Lubcke, jako prezydent rejencji Kassel, wyszedł do protestujących i powiedział, że nadrzędną wartością jest pomoc i przyjmowanie uchodźców. – Kto nie reprezentuje tych wartości, kto się nie zgadza z przyjętą polityką, ma prawo opuścić Niemcy w dowolnym momencie. Takie jest prawo i wolność każdego Niemca – powiedział.

zrodlo:https://nczas.com/2019/06/03/morderstwo-waznego-niemieckiego-polityka-angela-merkel-w-zalobie/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: