DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NA ŻYWO ! 20.30 03.06.19 – MACIAK CW24TV WYBORCZY SUKCES PIS JESIENIĄ = KOLEJNA FALA WYJAZDÓW POLAKÓW Z POLSKI + SI = ZAGŁADA?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PASEK REKLAM

DOBROWOLNE WSPARCIE REDAKCJI M-forum av live

€1,00

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “NA ŻYWO ! 20.30 03.06.19 – MACIAK CW24TV WYBORCZY SUKCES PIS JESIENIĄ = KOLEJNA FALA WYJAZDÓW POLAKÓW Z POLSKI + SI = ZAGŁADA?

  1. Maciak coś zaczyna chwalić tych oszołomów jak skończyły się wybory samorządowe. Może ktoś mu zagroził. Panie Maćku, podskocz Pan jak Janowski.

    Teraz kurwa się zastanówcie, czy chcecie pompować Korwina co się sfajda czy chcecie normalnego w miarę kraju, czy państwa. Bo jak chcecie normalności to wypracujcie metody nacisku na Kaczyńskiego i PIS. Jak nie macie jaj to promujcie cymbałów z prawicy i traćcie czas. Bo w Brukseli tylko przez tych chujów z PIS można coś działć choć reprezentują różne interesy. Tamci niech robią co chcą, jak nie będą mieli osony medialnej to wezmą się za robotę chyba, że są aż takimi chujami.

    Myślicie, że te sondaże to na serio 🙂 (jak Kukiz ma już 9% a nie wszedł do UE). Jak ludzie wierzą w św Mikołaja (pedofila, satanistę)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: