DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Facebook blokuje posty portalu kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votesDoceniasz moja prace????Jeśli tak ,to wesprzyj niewielka darowizna!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!

 

 

Od wczoraj Facebook drastycznie obcina zasięgi naszych postów publikowanych w tym serwisie, stosując względem nas praktykę zwaną shadow banning. Nasze wpisy trafiają obecnie do zaledwie promila Fanów portalu. Jest to dla nas równoznaczne z utratą prawie połowy ruchu, gdyż właśnie tylu Czytelników trafiało do nas za pośrednictwem Facebooka.

Mark Zuckerberg, fot. Wikipedia.org

Nasz Fanpage tworzyliśmy mozolnie przez 10 lat, począwszy od 2009 roku. Strona Fanów portalu Kresy.pl skupia prawie 100 tys. Użytkowników. Obecnie w wyniku nieuczciwych działań firmy Marka Zuckerberga nasze posty trafiają jednorazowo do zaledwie kilkudziesięciu osób. Nie otrzymaliśmy od Facebooka żadnego ostrzeżenia ani uzasadnienia ich cenzorskich praktyk.

Firma Zuckerberga przyznała się do ograniczania wolności słowa w lipcu 2018 roku, gdy dziennikarz CNN Oliver Darcy podzielił się „dobrymi wiadomościami”.

 

Oliver Darcy

@oliverdarcy

I asked them why InfoWars is still allowed on the platform.

I didn’t get a good answer.http://money.cnn.com/2018/07/11/media/facebook-infowars/index.html 

Facebook touts fight on fake news, but struggles to explain why InfoWars isn’t banned

Facebook officials struggled on Wednesday to explain why it permits InfoWars, a media organization that is one of the world’s leading purveyors of conspiracy theories, to have a page on its platform.

money.cnn.com

Jeżeli treści pochodzące ze Strony lub domeny, są notorycznie uznawane za „fałszywe” przez naszych zewnętrznych weryfikatorów [fact-checkers] (…) odbieramy im przywileje związane z monetaryzacją i reklamą w celu pozbawienia ich bodźca finansowego, oraz dramatycznie obniżamy dystrybucję treści pochodzących z ich Strony lub domeny na Facebooku.

Informacja ta została następnie potwierdzona przez oficjalne konto Facebooka na Twitterze:

Facebook

@facebook

We see Pages on both the left and the right pumping out what they consider opinion or analysis – but others call fake news. We believe banning these Pages would be contrary to the basic principles of free speech.

Facebook

@facebook

Instead, we demote individual posts etc. that are reported by FB users and rated as false by fact checkers. This means they lose around 80% of any future views. We also demote Pages and domains that repeatedly share false news.

Oto jak radykalnie, w ciągu kilkudziesięciu minut, zmniejszyły się nasze zasięgi:

Zwracamy się również z apelem do naszych Czytelników — do tych wszystkich Użytkowników naszego portalu, którzy cenią naszą pracę i zależy im na istnieniu naszego medium, ale z różnych powodów nie widzieli do tej pory potrzeby płacenia za nasze treści. Kresy.pl zatrudniają w pełnym wymiarze 6 osób. Nasze miesięczne wydatki wynoszą obecnie 18,5 tys. PLN. Atak Facebooka na Kresy.pl oznacza utratę około połowy wpływów z reklam (do tej porybyło to ok. 4 tys. PLN miesięcznie) i prawdopodobnie takiej samej części darowizn (do tej pory ok. 14 tys. PLN miesięcznie). Jeśli mamy mieć jakąkolwiek szansę na przeciwstawienie się działaniom internetowego giganta, będzie to wymagało wyjątkowej mobilizacji naszej społeczności.

Każdy Użytkownik, bez względu na to, czy stać go na wspieranie portalu, czy też nie ma obecnie takiej możliwości, może nam jednak pomóc przełamywać monopol Facebooka. Może to zrobić, wyrażając zgodę na otrzymywanie od nas powiadomień. Obecnie z systemu notyfikacji korzysta około 14 tys. naszych Użytkowników, którzy w czasie rzeczywistym otrzymują na ekranach swoich komputerów i telefonów powiadomienia o pojawiających się na portalu publikacjach. Z naszych doświadczeń wynika, że jest to realna i jedyna, jak na razie, alternatywna forma stałego kontaktu z naszymi Czytelnikami. Poniżej prezentujemy, w jaki sposób można włączyć powiadomienia w swojej przeglądarce.

Prosimy również o możliwie jak najszersze rozpropagowanie tego artykułu wszelkimi możliwymi kanałami.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/facebook-blokuje-posty-portalu-kresy-pl/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: