DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zagłada ludzkości 2030

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Doceniasz  moja prace????

Wesprzyj niewielka darowizna!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !!!!

 

 

W naszym archiwum jest nieprawdopodobnie duża ilość materiałów mówiących o tym, że ludzkość przekroczyła „cienką czerwoną linię zagłady” i zmierza do momentu, kiedy dojdzie do wydarzenia, które powstrzyma obecną degradację naszej planety przez pazerne i bezwzględne „spragnione materialnych dóbr bestie”, czyli ludzi.

Podczas naszego ostatniego spotkania w Paryżu mieliśmy bardzo ciekawą dyskusję na ten temat. Nie ma dla nas wątpliwości, że obecny styl życia ludzkości (nieograniczony przyrost naturalny i traktowanie naturalnych zasobów Ziemi niczym wielkiego hipermarketu) zakończy się wkrótce w dość gwałtowny sposób.

Na naszą pocztę dostaliśmy właśnie e-mail poruszający sprawę tego, co od lat głosi bardzo barwna postać polskiego środowiska ezoterycznego, czyli dr Jan Pająk. Stworzył on nawet własną filozofię zwaną totalizmem, która jego zdaniem jest najważniejszym systemem wiedzy spajającej „wszystko” i wszystko wyjaśniającym.

Poniżej e-mail, który otrzymaliśmy na naszą pocztę.

Witam. Pytanie do FN:

Jaki jest wasz stosunek do panów Dominik Myrcik i Dr. Jan Pająk? Do teorii Totalizmu? Do filmu na YouTube „Zagłada ludzkości 2030”

Przyznaję, że zalatuje tu troszkę czymś na kształt sekty, lekkiej paranoi. Choć jest bardzo dużo prawdy w tym, o czym jest mowa w filmie „Zagłada ludzkości 2030”. Ale o tym, to każdy człowiek, interesujący się tematyką fundacji doskonale wie. My wiemy, że nie jest dobrze. Co wy o tym wszystkim myślicie? Dla wielu osób jesteście drogowskazem i być wpłyniecie na ludzi, na ich tok myślenia. Być może nawet otworzycie im oczy.

Pozdrawiam

Umówmy się, że ta publikacja jest tylko i wyłącznie zasygnalizowaniem tematu, a o tym, jak naszym zdaniem będzie wyglądać przyszłość naszej cywilizacji poświęcimy oddzielną publikację. Także to dotyczy postaci dr Jana Pająka  – o tym, co myślimy na temat tego budzącego skrajne emocje od lat naukowca z Nowej Zelandii napiszemy także oddzielną publikację.

Ale wracając do tematu zagłady ludzkości w 2030 roku. Materiał na youtube dobija właśnie miliona odsłon (!), a to oznacza, że obejrzeli go prawie wszyscy interesujący się zjawiskami niewyjaśnionymi w Polsce. Już dawno zauważyliśmy, że wszelkie tematy spiskowe zakładające „całkowity krach wszystkiego” cieszą się niezwykłą popularnością, czy wręcz miłością naszych rodaków (to uwaga na marginesie). Czy jest możliwe, że nagłe losowe wydarzenie spowoduje masowy brak żywności na świecie, a w konsekwencji – niczym kostki domina – doprowadzi do praktycznie Armagedonu? Głód, potem epidemie, bandy próbujące walczyć o jedzenie i rabujący wszystko i wszystkich… ten scenariusz jest możliwy, choć nie wiemy, czy autorzy wideo bijącego rekordy popularności w sieci oparli go tylko i wyłącznie o przemyślenia dr Pająka, czy jest to efekt zdobycia konkretnych informacji na temat przyszłości planety na przykład od osób, które miały okazję zapytać o to obcych podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO.

W zgromadzonej przez FN wiedzy i materiałach nie ma roku 2030 jako „daty początku zagłady”. Są jednak informacje mówiące o orientacyjnym terminie wydarzenia, które nagle „wywróci stolik” i nagle cały nasz świat posypie się jak domek z kart.

Wiele tez z tego materiału faktycznie można uznać za prawdopodobne. Przykład? Wystarczy, że nagle w Ziemię uderzy asteroida, której wielkość nie będzie oznaczała całkowitego unicestwienia cywilizacji, ale wywoła powstanie potężnej chmury pyłu, która na kilka lat „przysłoni niebo” i wtedy światowe rolnictwo nastawione na faktycznie drapieżniczą produkcję miliardów ton żywności dla stale rosnącej liczby ludności na chwilę zatrzyma bieg. Wtedy rzeczywiście głód pojawi się nie w ciągu tygodni, ale wręcz dni. Ludzie po obrabowaniu sklepów ze wszystkich towarów zaczną odczuwać głód mniej więcej po 2-3 tygodniach (takie są szacunki amerykańskich organizacji zajmujących się sztuką przeżycia w czasach Armagedonu).

Temat jest bardzo ciekawy i wymaga spotkania naszej grupy w Bazie FN, wymiany poglądów, ustalenia podstawowych informacji. Po takim spotkaniu napiszemy tekst o tym, jak ze zgromadzonego przez nas materiału rysuje się przyszłość naszej planety. Nie ma wątpliwości – wszystkie „czerwone linie” już dawno zostały przekroczone i ta zabawa w bezkarne zażynanie Ziemi zakończy się bardzo szybko.

Ludzie myślą, że do końca ich życia będą zawsze otwarte „Żabki i Carrefoury”, ale bardzo się mylą – to tak naprawdę ostatnie chwile tego niezwykle ciekawego etapu w dziejach ludzkości, gdzie jest pozorna „obfitość i nieskończoność dóbr”, a całe życie jest wielką grą o zgromadzenie jak największej liczny drogich przedmiotów, posiadłości, a także spłodzenia jak największej ilości dzieci (to wyznacznik sukcesu w życiu w krajach muzułmańskich czy afrykańskich). Ta zabawa skończy się faktycznie wkrótce, ale… dajcie nam szansę i trochę czasu na uporządkowanie naszych materiałów, przejrzenie ich – napisanie tekstu, a przede wszystkim spotkanie FN i porozmawianie w tej jakże ciekawej sprawie.

Już teraz jednak możemy zdradzić, że kluczem do zrozumienia wszystkiego, co się zacznie dziać na Ziemi nie będzie słowo „żywność”, nie będzie słowo „asteroida”, ale „woda”. A raczej jej nagły brak w ogromnej ilości miejsc na świecie, co faktycznie uruchomi lawinę zagłady. Czy to się stanie do roku 2030? Obiecujemy, że tekście pojawi się nasza ocena tej ważnej kwestii. My jednak oprzemy się głównie na ostrzeżeniach przekazywanych przez obce istoty dla ludzi podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO. Wyższe cywilizacje nie muszą robić żadnych „wizji jasnowidczych”, gdyż opanowały technologię zaginania czasoprzestrzeni, co pozwala bez problemu zaglądać w przyszłość. I tam pojawia się nawet konkretna data, ale nie jest to rok 2030… ale – powiedzmy – jest to data zbliżona do tego roku.

 

Na koniec zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej najnowszej ECHO-SONDZIE.

Pytanie: CZY WIERZYSZ, ŻE W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH LAT DOJDZIE DO WYDARZENIA, KTÓRE ROZPĘTA PIEKŁO GŁODU NA ŚWIECIE I DOPROWADZI DO WYGINIĘCIA 95 PROCENT OBECNEJ POPULACJI LUDZKOŚCI?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,508,czy-wierzysz-ze-w-ciagu-najblizszych-lat-dojdzie-do-wydarzenia.html

 

zrodlo:https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3657,czy-ludzkosc-czeka-zaglada-w-2030-roku.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: