DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wypędzić wszystkich biskupów z Polski! To wilki w owczych skórach. Na co jeszcze oni pozwolą?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dosyć!
Wypędzić wszystkich biskupów z Polski!
To wilki w owczych skórach. Na co jeszcze oni pozwolą???
Ta hańba biskupiego milczenia spada na cały Naród, a to skutkiem społecznego pobłażania i pasywności wobec tych krwawych wilków i jadowitych węży.

Ojcem tych wszystkich zbrodni na Kościele, na Narodzie na uczuciach niewinności małych polskich dzieci jest protegowany przez KW PZPR w Krakowie na biskupstwo w Krakowie biskup pomocniczy Karol Wojtyła.

 

 

Te przerażające obrazy mają swoje źródło w bluźnierczym dialogu z żydami, z tolerancją, z wypędzeniem przez Jana Pawła II Karmelitanek z ich klasztoru w Oświęcimiu – Żwirowisko.
Cały pontyfikat Jana Paweł II był ukierunkowany na zniszczenie Kościoła Świętego celem oddalania jego sakralnej przestrzeni żydom. Wojtyle udało się aż tak dobrze, że zniszczył nie tylko Kościół, ale i Polskę.
To, co się teraz odbywa w Polsce to zwykły finał tamtych zbrodni. Nawet najgorszy biskup, gdyby miał jakieś katolickie sumienie, to by się po tym Wojtyłowym zaczadzeniu już dawno otrząsnął, i dbałyby jakoś  o kościół oraz wiernych.

Nie wolno milczeć, biskupów należy wypędzić z Polski – to żydowscy zbrodniarze.

Może, aby dalej mydlić Polakom oczy, to ten, czy inny biskup nawet się oburzy, ale oczywiście zrobi to bez nienawiści, bo nienawiść jest grzechem.

Dosyć! Wynocha z Polski!

 

Redakcja Gazeta Warszawska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: