DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WYBORY – KONFEDERACJA NADAL NA MANOWCACH JESZCZE NIE WRÓCILI , A TYM CZASEM ZŁODZIEJE ŁAJDACY I ZDRAJCY SZYKUJĄ PLAN NA JESIENNE WYBORY CO NA TO KONFEDERACJA?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

 

WIĘCEJ TU LINK

WYBORY JESIENNE PIS VS PO – CZYLI ZDRAJCY VS ZŁODZIEJE PIS PROPONUJE 1500 ZŁ ZA ODDANIE GŁOSU PO PROPONUJE PROGRAM ROZBICIA POLSKI NA DZIELNICĘ I STWORZENIE POLSKIEJ FEDERACJI MAŁYCH REGIONÓW ……. CZYLI ZNISZCZENIE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “WYBORY – KONFEDERACJA NADAL NA MANOWCACH JESZCZE NIE WRÓCILI , A TYM CZASEM ZŁODZIEJE ŁAJDACY I ZDRAJCY SZYKUJĄ PLAN NA JESIENNE WYBORY CO NA TO KONFEDERACJA?

 1. Rozbicie dzielnicowe już dość dawno stało się faktem dokonanym … na zachód od Wisły .
  Pisałem już o tym w którymś , ze wcześniejszych komentów .
  Jak widać mamy 4 ”książąt” którzy myślą o dożywotnej formie rządzenia swoim województwem .
  1. Pierwszy na liście to nieboszczyk Adamowicz … czas urzędowania to październik 1998 do styczeń 2019 … 21 latek rządów , gdyby nie ”kostucha” … rządził by i rządził .
  Nieboszczyk był z PO , każdy myślał , że wewnętrzne jego kłótnie z gensekami doprowadzą go do przegranej w wyborach … kto tak myślał to kiep .
  Nieboszczyk zaklepał już sobie zwycięstwo w przedbiegach .
  2. Mamy także Jaśkowiaka z PO który wygrał z Ryszardem Grobelnym (16 lat rządów) który choć z KLD i UW wypiął się na genseków i rządził samodzielnie .
  3. Rafał Dutkiewicz choć nie jest już prezydentem … zdążył namaścić następcę Jacka Sutryka i przekazać mu ciągłość ”księstwa” Wrocławskiego .
  4. Wreszcie Jacek Majchrowski mający 4 kadencje za sobą i 5 przed sobą … może w 2022 roku pobije rekord nieboszczyka Adamowicza .

  Te CZTERY ”KSIĘSTWA” wchodzące w skład III Najjaśniejszej pokazują de’facto kto rządzi zach. Polską .
  Jeżeli , więc mamy CZTERY ”KSIĘSTWA” działające poza strukturami prawa … to dlaczego tego faktu nie usankcjonować … tym bardziej , że nieformalnemu jeszcze właścicielowi zach. Polski czyli Bundesrepublik Deutschland taki podział polityczny jest jak najbardziej na rękę .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: