DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gadżety erotyczne w podstawówce. Radni pytają Trzaskowskiego o patronat nad imprezą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

 

 Żądamy wyjaśnień od prezydenta Warszawy w zakresie faktu udzielenia patronatu temu wydarzeniu – powiedział radny PiS Sebastian Kaleta podczas konferencji zorganizowanej w sprawie turnieju siatkówki LGBT, który odbył się w weekend w jednej z warszawskich podstawówek. Na imprezie oferowano gadżety erotyczne. Zdaniem wiceprezydenta Pawła Rabieja nie jest to „czymś dziwacznym”.

Radny PiS zwrócił uwagę, że „właśnie w taki sposób wygląda realizacja karty LGBT w Warszawie”.

– Spełniają się te wątpliwości, o których mówiliśmy od początku, tzn. bokiem wprowadza się pewne treści, które mogą być odbierane jako próba seksualizacji dzieci – zauważył.

– Deklaracja LGBT i sposób jej realizacji spełnia te najczarniejsze scenariusze, o których mówiliśmy – ocenił Sebastian Kaleta.

Obecny na konferencji radny PiS z dzielnicy Ursynów Mateusz Rojewski poinformował także, że wraz z radnym Jackiem Ozdobą kierują wspólną interpelację w sprawie tego, kto finansował to wydarzenie i kto opiniował patronat

W interpelacji radni pytają, kto wydał zgodę, żeby to wydarzenie odbyło się w szkole podstawowej, przez co dzieci były narażone na oglądanie treści erotycznych wbrew swojej woli. Chcą też wyjaśnień, czy o organizacji tego wydarzenia była poinformowana rada rodziców.

Interpelacja trafi do prezydenta Warszawy i burmistrza dzielnicy Ursynów.

Radny Jacek Ozdoba dodał, że radnych nie oburzył sam fakt, że taki turniej miał miejsce, ale kwestie związane z dodatkową oprawą, czyli materiały, które towarzyszyły turniejowi.

„Małżeństwa, adopcje i prawa LGBT” na marszu z udziałem Donalda Tuska

– Można było dostać na miejscu poradniki, była promowana np. sauna dla gejów w szkole, która jest szkoła publiczną – stwierdził Ozdoba. – Mówimy tutaj o czymś, co może budzić kontrowersje wśród rodziców – zauważył.

Jak powiedział, „w naszej opinii jest nie w porządku, że zmusza się obywateli, dzieci, rodziców do tego, aby w publicznych miejscach tego typu działalność się odbywała”. – To nie jest teren prywatny – stwierdził.

Dziennikarz telewizji wPolsce.pl, który sporządził nagrania dokumentujące sprzedaż materiałów erotycznych i reklamę sauny z darkroomem, ujawnił, że podczas pracy otoczyła go grupa uczestników turnieju, którzy usiłowali go nakłonić do pokazania nagrań.

Rafał Trzaskowski oświadczył, że o gadżetach erotycznych nie wiedział, nie miał obowiązku informowania o imprezie rady rodziców, a lokal wynajęto poza godzinami zajęć, na zasadach komercyjnych. Poinformował również, że często obejmuje patronatem imprezy sportowe.

Rabiej: Zrównywanie osób LGBT z pedofilią będzie ścigane. Radzę ważyć słowa

Z kolei jego zastępca Paweł Rabiej oświadczył, że „jeśli ktoś się interesuje żelami intymnymi to naprawdę w kraju, w którym można współżyć i prowadzić życie erotyczne, nie sądzę, aby to było czymś dziwacznym”.

Również zdaniem Marka Szolca z Nowoczesnej oferowanie gadżetów erotycznych na terenie szkoły podstawowej nie zasługuje na krytykę.

– Warszawa jest pełna sex shopów dla osób heteroseksualnych i jakoś nikt nie rozkręca wokół tego afery. Te sex shopy również wspierają różne wydarzenia. Atakowanie od tej strony jest przykładem hipokryzji. To, że dane wydarzenie miało miejsce w szkole, wynika tylko i wyłącznie z tego, że stowarzyszenie, które organizowało to wydarzenie, nie ma dostępu do innej infrastruktury – tłumaczył.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Gadżety erotyczne w podstawówce. Radni pytają Trzaskowskiego o patronat nad imprezą

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: