DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Chcesz wizę USA, dawaj login do facebooka!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nowe przepisy amerykańskiego Departamentu Stanu wymagają od osób ubiegających się o wizę do USA ujawnienia wszystkich danych związanych z ich aktywnością w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram czy Twitter.

Jak się szacuje będzie to dotyczyło około 14,7 mln podań rocznie. Wyłączone będą podania o wizy dyplomatyczne; osoby wjeżdżające do USA w celu pracy lub nauki będą jednak musiały przekazać wszystkie wymagane informacje z mediów społecznościowych

Jak stwierdza komunikat Departamentu Stanu, urząd ten stale pracuje  nad poprawą mechanizmów monitorowania i przesiewu, aby chronić obywateli Stanach Zjednoczonych, jednocześnie wspierając możliwości legalnej podróży do USA.

Poprzednio informacje takie musieli przekazywać jedynie ci spośród ubiegających się o wizę, którzy wcześniej odwiedzali tereny kontrolowane przez ugrupowania terrorystyczne; obecnie wszyscy składający podanie, będą musieli również załączyć listę mediów społecznościowych, w których są aktywni oraz podać swoje dane. Ktokolwiek będzie kłamał na temat  używania  mediów społecznościowych “będzie musiał się liczyć z poważnymi konsekwencjami imigracyjnymi”.

Realizując obietnicę zaostrzenia polityki imigracyjnej prezydent Trump zagroził w piątek stopniowym zwiększaniem ceł w stosunku do Meksyku – o ile kraj ten nie powstrzyma nielegalnej emigracji przez południową granicę Stanów Zjednoczonych.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/01/chcesz-wize-usa-dawaj-login-do-facebooka/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: