DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policja zatrzymała dwóch Ukraińców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Dwóch Ukraińców nocą zniszczyło kilkadziesiąt zaparkowanych samochodów w Lwówku Śląskim. Jeden z nich skakał po zaparkowanych pojazdach, drugi zachęcał go do tego i wszystko fotografował. Obaj zostali zidentyfikowani i zatrzymani przez policję.

Znalezione obrazy dla zapytania ukraincy noca niszcza samochody zdjecia

Jak poinformowała w czwartek policja z Lwówka Śląskiego, funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w tym mieście zidentyfikowali dwóch mężczyzn, którzy w nocy 19 maja uszkodzili kilkadziesiąt zaparkowanych samochodów. Okazało się, że to Ukraińcy, w wieku 34 i 26 lat, zamieszkali na terenie powiatu lwóweckiego.

Niespełna dwaj tygodnie temu obaj obywatele Ukrainy szli nocą jedną z ulic Lwówka Śląskiego. W pewnym momencie jeden z nich zaczął wskakiwać na zaparkowane samochody. Przeskakiwał kolejne z jednego pojazdu na drugie. Jego kolega filmował to i nagrywał, a do tego namawiał mężczyznę, by dalej skakał po samochodach. Kilka pojazdów zostało w ten sposób uszkodzonych: mają wgniecenia na maskach i są porysowane. Ponadto, w paru przypadkach jeden z Ukraińców uszkodził je dodatkowo, wyrywając wycieraczki.

Lwóweccy policjanci zdołali ustalić tożsamość mężczyzn, m.in. dlatego, że ich zachowanie zostało zarejestrowane przez monitoring. Obaj Ukraińcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora i sądu.

Policja zwróciła się też do mieszkańców Lwówka Śląskiego, których auta mogły zostać uszkodzone przez tych mężczyzn, by zgłosili to do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Policja opublikowała też nagranie z monitoringu. Obraz został celowo zniekształcony.

Na początku maja informowaliśmy, że mieszkający w Warszawie imigrant z Kijowa, posługujący się nickiem „winni4yk” (Winniczuk), który biegał po dachu wagonu warszawskiego metra i chwalił się tym w sieci, podobnie jak wcześniej skakaniem po aucie Straży Miejskiej, usłyszał zarzuty m.in. zakłócania ładu i porządku publicznego. Ukrainiec od końca listopada zamieszczał na Instagramie nagrania, na których próbował swoich sił jako „prankster”, prezentując mało wyszukane poczucie humoru. Na nagraniach chodził po galerii handlowej, przeklinając i zaczepiając przypadkowych ludzi po rosyjsku, z dość sporą ilością wulgaryzmów, wykorzystując brak znajomości tego języka. Na jednym z nagrań Ukrainiec próbował w sklepie śmietanę z półki, po czym zniesmaczony odkładał ją z komentarzem „bez smaku, ja pierd…”. Na innym upuszczał i rozbijał w sklepie kolejne butelki z piwem, mocno przy tym klnąc. Kolejne „dzieło” to film, na którym zatrzymywał autobus po to, żeby w progu otwartych drzwi zawiązać sobie but.

Zobacz także: Ukraiński kierowca łamie przepisy drogowe w Polsce i chwali się tym w sieci [+VIDEO]

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/policja-zatrzymala-dwoch-ukraincow-zdewastowali-kilkadziesiat-aut-video/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: