DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czechy masowo deportują Ukraińców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Według Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy co miesiąc 100 tys. Ukraińców wyjeżdża do pracy za granicę. Międzynarodowy Fundusz Walutowy doliczył się nawet 3 mln obywateli Ukrainy, którzy pracują w innych krajach.

Praga. Czechy

„W ubiegłym roku czeska policja z sekcji postępowań ds. cudzoziemców zatrzymała 4992 nielegalnych imigrantów, czyli o 254 osoby więcej niż w roku 2017” – poinformowały czeskie organy ścigania.

Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Czech zdecydowana większość cudzoziemców wjechała do kraju legalnie. Później jednak naruszyli oni ustalony okres pobytu. Ponadto wśród wszystkich nielegalnych imigrantów przeważali Ukraińcy – 1470 osób.

Czeska policja deportowała z kraju 5713 migrantów. Prawie dwie trzecie (3889 osób) z nich to obywatele Ukrainy – wynika z danych resortu.

Ukraińscy migranci zarobkowi korzystali głównie z polskich wiz pracowniczych.

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/gospodarka/2019052610454601-czechy-masowo-deportuja-ukraincow-sputnik/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: