DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Julian Assange w ciężkim stanie trafił do szpitala

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jak informuje portal WikiLeaks, Julian Assange, który obecnie przebywa w londyńskim więzieniu, został zabrany do szpitala. Słynny dziennikarz i programista jest w bardzo złym stanie i z tego powodu przełożono właśnie jego przesłuchanie w sprawie ekstradycji do Stanów Zjednoczonych.

Dowiadujemy się, że lata ukrywania się w ekwadorskiej ambasadzie w Londynie, a także kilkutygodniowy pobyt w więzieniu w Belmarsh bardzo negatywnie wpłynęły na stan zdrowia Juliana Assange’a. Założyciel WikiLeaks podobno znacznie stracił na wadze i ma poważne trudności z porozumiewaniem się z innymi. Podjęto więc decyzję o jego przeniesieniu do szpitala, który znajduje się na terenie więzienia.

Co więcej, w czwartek miało odbyć się wideokonferencyjne przesłuchanie Assange’a w sprawie jego ekstradycji do Stanów Zjednoczonych. Ponownie okazało się, że jego stan zdrowia jest na tyle ciężki, iż skazany nie mógł wziąć w nim udziału. Z powodu stale pogarszającej się sytuacji zdrowotnej, przesłuchanie zostało przełożone.

Julian Assange został skazany przez Wielką Brytanię na 50 tygodni pozbawienia wolności za niewstawienie się w sądzie w 2012 roku. Stany Zjednoczone, które przedstawiły mu łącznie 18 zarzutów i mogą go skazać nawet na 175 lat więzienia, domagają się jego ekstradycji. Assange stara się za wszelką cenę uniknąć deportacji do USA, a w tym samym czasie, Szwecja chce go osądzić za gwałt.

Istnieje prawdopodobieństwo, że Wielka Brytania nie zgodzi się na ekstradycję Juliana Assange’a do Stanów Zjednoczonych, które mogą go poddać torturom, a nawet skazać na karę śmierci, dlatego dziennikarz może ostatecznie trafić do Szwecji. Jednak jego dalszy los będzie wtedy zależny od Szwedów.

 

zrodlo:https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/julian-assange-w-ciezkim-stanie-trafil-do-szpitala?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: