DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Co rośnie szybciej, głupota Polaków, czy rozwydrzenie żydowskiego reżimu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ostatnie wskazówki przedwyborcze, czy instrukcja jak obejść żydowskich złodziei (Just 447)?

Wyniki eurowyborów 2019 uprawniają do wniosku, że w wyborach do sejmu 2019r. najwięcej głosów i w tym samym porządku otrzymają te same partie polityczne. I mamy tu pierwszy paradoks: najwięcej głosów otrzymały ugrupowania bandyckie, a więc te, których członkowie brali i biorą czynny udział w rozkradaniu i niszczeniu majątku narodowego Polaków, w pauperyzacji polskiego społeczeństwa i wspierają bandycką, imperialną, politykę syjonistycznych USA, Wlk.Brytanii i Izraela – także politykę antypolską. (Ciekawostka: kancelaria prawna szkolnego kolegi J.i L.Kaczyńskich, L.Fogelmana – wrócił w 1990r. z Izraela do Polski -, brała udział w największych „prywatyzacjach” polskich przedsiębiorstw.)

Z drugiej strony polscy wyborcy postępują racjonalnie oddając głosy na PiS – z dwóch bandyckich, syjonistycznych, partii wybierają tę, która przynajmniej sprawia mocne wrażenie, że daje im po 500+, po 500+, bo licząc w złotych już po 500 wyjść nie chce.

Paradoks drugi: czy jest możliwe, żeby poziom politycznej głupoty Polaków w ciągu zaledwie 4 lat wzrósł aż o ~100% – ? W poprzednich eurowyborach frekwencja wyniosła ~24%, teraz ~43%, a więc wzrost politycznej głupoty wynosi prawie 100%. Czy można dać wiarę w ~43% frekwencję, a więc w taką jaką obserwowano w wyborach do sejmu, czy prezydenckich -?
Taki skok frekwencji nie jest możliwy nawet przy zastosowaniu najbardziej wyrafinowanych technik prania mózgów, a przecież żydowski reżim stosuje tylko żydo-medialną indoktrynację i to na dosyć prymitywnym poziomie.
W dodatku sam lider eurowyborów, syjonistyczny PiS, nie zawsze pochlebnie opiniował UE.

Manipulacja wynikami wyborów jest banalnie łatwa. Wyniki głosowań z komisji wyborczych są przesyłane drogą elektroniczną do centrum PKW. Wystarczy zatem drobna zmiana w programie (w komputerowej końcówce w PKW) i otrzymujemy żądane wyniki.
Nikt w Polsce przecież nie będzie zbierał wyników z poszczególnych komisji wyborczych – bo kogo na to stać? -, sumował i porównywał z komunikatem PKW. Pole manipulacji jest więc ogromne, a proces wyborczy (zliczanie wyników) pozbawione jakiejkolwiek społecznej kontroli.

Tu należy przypomnieć, że dokumentacja referendalna z 2003r. dotycząca akcesji IIIRP do UE została całkowicie zniszczona po 30 dniach od referendum – żeby nie istniał żaden, nawet najdrobniejszy, dowód fałszerstwa żydowskiego reżimu IIIRP.

Klasyfikacja poszczególnych ugrupowań jest już całkowicie prawdopodobna za wyjątkiem wyników „Konfederacji” i „Wiosny”. Bo czy jest możliwa aż taka rozbieżność:

a w rzeczywistości opisanej przez PKW „Wiosna” uzyskała 6%, a „Konfederacja” 4,5%, nie przekraczając progu wyborczego?

Wynikałoby z tego, że to głównie wyborcy po 30 roku życia preferują pederastów i przeciwników Kościoła zrzeszonych w „Wiośnie”, a nie obrońców wiary, moralności i polskiego majątku (?) – kto chce niech wierzy żydowskiemu reżimowi. Żyd zawiadujący procesem wyborczym i PKW mocno tu przestrzelił dając odpór „antysemityzmowi” „Konfederacji” – w tym wypadku „antysemityzm” to nawoływanie do odrzucenia żydowskich żądań legalizacji kradzieży polskiego majątku.

Paradoks trzeci – pozorny. Niedawna wizyta „słoneczka Peru” i wypowiedź jego supporta na UW w Warszawie „atakująca” Kościół w Polsce była oczywistym wskazaniem wyborcom na kogo mają głosować – mają głosować na obrońców Kościoła, na PiS.

Wydaje się więc, że wynik eurowyborów jest kompromisem żydowskich obozów: obozu Żydostwa anglosaskiego, dążącego do utworzenia z państw słowiańskich kordonu ochronnego oddzielającego zależną od USA UE od Rosji, może nawet pomniejszenia UE o te państwa – stąd wygrana PiS oraz obozu żydostwa prounijnego, zmierzającego do odrzucenia wpływów USA – stąd wysoka frekwencja w eurowyborach (czytaj poparcie dla UE) i oczywiście indoktrynowanie Polaków, że są zwolennikami żydowsko-unijnej okupacji.

Paradoks czwarty dotyczy politycznej roli Kościoła. Dla znających i rozumiejących historię i politykę jest oczywiste, że Kościół zawsze stał na pozycjach wrogich wobec naszego narodu i państwa – żeby nie być gołosłownym z historii politycznej myśli Kościoła ostatnich 50 lat: uznanie granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej dopiero w 1972r., msza pojednania z NRF w 1989r. – nigdy nie było mszy pojednania z Rosją, naganianie Polaków do UE, nauczanie polityczne Kościoła: „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją”. Społeczeństwo polskie jest jednak chrześcijańskie, broni wiary i Kościoła. Każda partia polityczna, która odrzuci Kościół jako podmiot politycznie wrogi musi się liczyć z utratą poparcia ogromnej części Polaków. – Jak przeciąć ten gordyjski węzeł?

 

Dariusz Kosiur

Nasze wybory

Relacja z USA: Na obchodach Dnia Pamięci Gen. Pułaskiego 11 października 2018 roku w USA Polskę reprezentował Jonny Daniels. (na zdj. J.Daniels, A.Bielan – już europoseł, A.M.Anders, obrończyni Just 447 – ambasador IIIŻydo-RP/Polin w Rzymie)

 

zrodlo:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/05/30/co-rosnie-szybciej-glupota-polakow-czy-rozwydrzenie-zydowskiego-rezimu/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Co rośnie szybciej, głupota Polaków, czy rozwydrzenie żydowskiego reżimu?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: