DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bogaci rodzice chcieli oddzielić swoje dzieci od biednych uczniów. Ale to, co zrobił ten ojciec, jest po prostu niesamowite

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Stało się to w zwykłej szkole, w klasie, do której należeli uczniowie z zamożnych i ubogich rodzin.

Sytuację tę opowiedział autorowi jego przyjaciel opisał ją za jego zgodą.

„Mój przyjaciel jest właścicielem dobrze prosperującego biznesu, ale nie ma w zwyczaju afiszować się swoim majątkiem. Mieszka w zwyczajnym domu po rodzicach, nosi proste ubrania t-shirty i dżinsy

Pomysł rodziców

W szkole, w której uczy się jego córka, grupa rodziców postanowiła zmienić ławki w klasie. Szkoła była niedofinansowana i uczniowie uczyli się w ławkach pamiętający dobrze czasy ich rodziców, a może nawet dziadków.

Zamożni rodzice mocno naciskali na to, by każdy kupił ławkę i krzesełko dla swojego dziecka. Kłopot w tym, że dla grupy uboższych był to wydatek przekraczający finansowe możliwości.

Bogaci rodzice nie widzieli w tym problemu, Zdecydowali się kupić ławki dla swoich dzieci. Mój przyjaciel zaproponował, by złożyć się i kupić ławki dla wszystkich dzieci. Jednak napotkał pełne oburzenia głosy:

– Dlaczego mielibyśmy kupować z naszych pieniędzy ławki dla tych co nie mają? – Niech siedzą w starych.

W rezultacie mój przyjaciel odmówił wzięcia udziału w zakupie ławek. Według niego doprowadziłoby to do podziału klasy dla „biednych” i „bogatych”, nie chciał się na to zgodzić.

Dyskryminacja

Mimo to grupa zamożnych rodziców dopięła swego i zakupiła ławki dla swoich dzieci.

Po przyjściu do szkoły dzieci zastały widok następujący:

Z przodu klasy ustawione były nowiuteńkie ławki z krzesełkami, podczas gdy dwa ostatnie rzędy zepchnięte pod ścianę stanowiły swego rodzaju getto od „żebraków”.

Mamusie triumfowały dumne i niezmiernie zadowolone ze swego dzieła.

Kiedy mój przyjaciel zapytał czy nie widzą w tym niczego niewłaściwego otrzymał odpowiedź:

Niczego!? Możemy sobie pozwolić!

Ten stan trwał jeden dzień

Następnego dnia uczniowie, którzy przyszli do szkoły, znaleźli miejscu starych pulpitów super nowoczesne i najdroższe na rynku ławki z krzesełkami.

Teraz te same matki biegają i krzyczą, że to dyskryminacja, która upokarza ich dzieci, i że wszyscy powinni mieć takie.

Przyjaciel patrzy na nich i uśmiecha się.

Wtedy jeden z ojców zapytał go: „Ty to zrobiłeś?”, odpowiedział: Przecież Wam to nie przeszkadzało, że jedni będą mieli lepsze, a drudzy gorsze.

Co sądzisz o takim rozwiązaniu problemu?

 

 

zrodlo:http://topniusy.eu/bogaci-rodzice-chcieli-oddzielic-swoje-dzieci-od-biednych-uczniow-ale-to-co-zrobil-ten-ojciec-jest-po-prostu-niesamowite/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “Bogaci rodzice chcieli oddzielić swoje dzieci od biednych uczniów. Ale to, co zrobił ten ojciec, jest po prostu niesamowite

  1. Za kilka lat te super nowoczesne ławki się rozlecą, plastik jest mniej trwały niż mocne drewno. A stare ławki będą nadal użytkowane.

    1. Z takich dzieciarów jak te od tych bogatych w pieniądz na kontach rodziców wyrosną okropne bufony. Będą traktowały biedniejszych od siebie z poniżeniem. Wielką krzywdę robią ci bogaci rodzice swoim dzieciom. W starych ławkach nauczyłyby się te dzieci tyle samo co w nowych. Ci ludzie – bogaci rodzice dostaną jeszcze popalić od swoich dzieci.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: