DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bartłomiej M. zostaje w areszcie. Jest decyzja sądu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i współpracownik byłego szefa tego resortu Antoniego Macierewicza trafił do aresztu 30 stycznia br. Chodzi o sprawę nieprawidłowości w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Sąd zadecydował, że polityk nie opuści aresztu – ustaliła Interia.

Bartłomiej M. zostaje w areszcie. Jest decyzja sądu

Sąd Apelacyjny w Warszawie rozpatrywał na piątkowym posiedzeniu zażalenia byłych pracowników tej spółki – Bartłomieja M., Roberta K., Roberta Sz. oraz Radosława O. W stosunku do Roberta K. i Roberta Sz. sąd uznał zażalenia i uchylił tymczasowe aresztowanie. Jednocześnie wyznaczył 50 tys. zł poręczenia oraz orzekł o zakazie opuszczania kraju.

Bartłomiej M. zostaje w areszcie. Jest decyzja sądu

Tyle szczęścia nie miał były rzecznik MON i zaufany człowiek Antoniego Macierewicza Bartłomiej M. Zarówno wobec niego, jak i Radosława O. zażalenia nie zostały uznane. Sąd uznał, że zachodzą przesłanki do utrzymania tymczasowego aresztowania.

Bartłomiej M. zostaje w areszcie. Jest decyzja sądu

Bartłomiej M. został zatrzymany przez CBA 30 stycznia 2019 r. Usłyszał zarzut m.in. „przekroczenia uprawnień jako funkcjonariusz publiczny i działania na szkodę spółki PGZ”.

 

zrodlo:https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-zostaje-w-areszcie-jest-decyzja-sadu/ny7pe8v#slajd-4

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: