DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Światowa masoneria w Szwajcarii. Kolejne spotkanie grupy Bilderberg. Na liście uczestników Sikorski, Trzaskowski, Pieńkowska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 Rozpoczelo się doroczne spotkanie grupy Bilderberg. Prócz Radosława Sikorskiego, który uczestniczył w nim także w poprzednim roku są dwa zaskakujące nazwiska z Polski.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 30 maja – 2 czerwca 2019 w Montreux w Szwajcarii. Będzie to już 67 tego typu impreza.

Radosław Sikorwski, Jolanta Pieńkowska oraz Rafał Trzaskowski. / foto: YouTube/Prt Sc TVN24BiS

Radosław Sikorwski, Jolanta Pieńkowska oraz Rafał Trzaskowski. / foto: YouTube/Prt Sc TVN24BiS

Grupa Bilderberg od lat budzi wiele kontrowersji i jest często postrzegana jako paramasoński, zakulisowy rząd światowy ze względu na szczególną dyskrecję, jaka jej towarzyszyła i wieloletnie zaprzeczanie jakoby grupa w ogóle istniała.

Wśród członków elitarnego klubu znajduje się wiele prominentnych nazwisk ze świata biznesu, bankowości, nauki, mediów i polityki, to niewielu z nich wciąż piastuje stanowiska rządowe w rodzimych krajach.

Na spotkania zapraszani są uczestnicy z całego świata. W tym roku na liście znalazło się troje Polaków.

Jednym z nich jest świeżo upieczony poseł Europarlamentu z ramienia Koalicji Europejskiej, Radosław Sikorski. Jest to jedyny z zaproszonych Polaków, który uczestniczył już spotkaniu grupy Bilderberg. Miało to miejsce w ubiegłym roku.

Dużym zaskoczeniem jest natomiast pozostała dwójka. Nie są to nazwiska z pierwszej ligi polskiej polityki czy biznesu.

Pierwszym z nich jest prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Jego zaproszenie to z pewnością niespodzianka ale też czytelny sygnał, że Trzaskowski „będzie garny” w Polsce przez najbliższe lata przez światowe elity.

Być może w sytuacji podbramkowej, w jakiej znalazła się opozycja po klęsce w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zostanie namaszczony na jej lidera jeszcze przed planowanymi na jesień wyborami parlamentarnymi.

Z pewnością warto przyglądać się dalszej karierze politycznej Rafała Trzaskowskiego i obserwować kto z zagranicy toruje mu drogę.

Drugie nazwisko jest co najmniej dziwaczne. Zaproszenie na spotkanie otrzymała bowiem … Jolanta Pieńkowska. O ile pojawienie się w tym gronie jej męża, Leszka Czarnowskiego, byłoby w pełni uzasadnione to obecność marnej klasy dziennikarki TVN jest zaskakująca. Warto jednak pamiętać o tym fakcie gdyby Pieńkowska zaczęła się pojawiać w Polsce w innej roli.

Pełna lista uczestników tegorocznego spotkania

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Światowa masoneria w Szwajcarii. Kolejne spotkanie grupy Bilderberg. Na liście uczestników Sikorski, Trzaskowski, Pieńkowska

  1. Na lotnisku w Genewie doszło do zatrzymania przez policję chłopaków z mediów alternatywnych, którzy filmowali przylatujących uczestników zjazdu Grupy Bilderberg:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: