DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MIAŁ POMAGAĆ OFIAROM KSIĘŻY, WYŁUDZAŁ PIENIĄDZE. MÓWIŁ „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Marek Lisiński – szef fundacji „Nie lękajcie się” pomagającej ofiarom księży pedofilów, podał się do dymisji. Okazało się, że mężczyzna wyłudził pieniądze od podopiecznej, żądał ich też od Sekielskiego.

Marek Lisiński

26-letnia Katarzyna w dzieciństwie, przez 13 lat była więziona i gwałcona przez księdza pedofila. Po latach udało jej się wywalczyć dla siebie sprawiedliwość i wygrała proces sądowy w tej sprawie, a Towarzystwo Chrystusowe miało wypłacić jej milion złotych zadośćuczynienia.

Kobieta przez lata pozostawała pod opieką fundacji „Nie lękajcie się”. To organizacja pomagająca takim jak ona – skrzywdzonym przez pedofilów w sutannach, walczących o sprawiedliwość i godność ludzi. Tyle tylko, że i tu spotkała ją krzywda.

Lisicki do ofiary księdza: Tylko nie mów nikomu
Wszystko za sprawą jednego z szefów fundacji – Marka Lisińskiego. Mężczyzna postanowił bowiem wykorzystać Katarzynę finansowo. Niedługo po wpłynięciu na jej konto miliona złotych, dostała wiadomość z prośbą o pożyczkę.

Hej Mała, nie wiem jak mam to napisać, przychodzi mi to z wielkim trudem i nie chcę, żebyś pomyślała, że chcę Cię w jakiś sposób wykorzystać, a również nie chcę nadużywać naszej przyjaźni. Trudno, walę prosto z mostu, bo tak chyba najlepiej. Prawda?
Od kilku miesięcy leczę się na raka trzustki i pojawiła się szansa na nowatorską operację metodą NanoKnife. Jest bardzo droga. Zebrałem już większą połowę, brakuje mi 30 tysięcy. Nie chcę ogłaszać żadnych zbiórek i tego typu rzeczy, bo ogarniam jakoś sam ten problem. O tej operacji wiedzą tylko moi synowie, przyjaciel no i teraz Ty. Stąd moja prośba: Czy byłabyś w stanie pożyczyć mi na rok 30 tysięcy? Oczywiście na umowę z gwarancją oddania. Zrozumiem też, jeśli powiesz, że nie. Nie chcę też, żeby ta sytuacja wpłynęła gdzieś na nasze relacje. Pozdrawiam Cię serdecznie i dobrego dnia

– napisał Lisiński.

Pani Katarzyna oczywiście zgodziła się na pożyczkę. Podpisała z Lisickim umowę na 20 tysięcy złotych, 10 dała mu w prezencie.

Nie mogłam spać, jak mi o tym napisał. Człowiek, który tyle dla nas, ofiar, zrobił, któremu tak ufałam, śmiertelnie chory? – tłumaczy kobieta.

Pieniądze Lisińskiemu pani Katarzyna wręczyła osobiście. Wtedy usłyszała znamienne słowa. Nie było to znane „tylko nie mów nikomu”, ale wydźwięk był identyczny.

Niech to zostanie między nami. Mogłoby to zaszkodzić mojej reputacji – powiedział.

O tym, że nie jest to pożyczka, a wyłudzenie, pani Katarzyna dowiedziała się po kilku miesiącach, a całą sprawę opisuje teraz „Gazeta Wyborcza”.

zrodlo:https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/marek-lisinski-z-nie-lekajcie-sie-wyludzal-pieniadze-od-ofiar-pedofilow

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: