DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izraelskie media ujawniają zaangażowanie rządu okupacyjnego w wytwarzanie incydentów chemicznych przez białe hełmy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Okupowani Al-Quds, SANA – Po latach zaprzeczania kryjąc się za kłamstwem „pracy humanitarnej”, izraelskie media ujawniły zaangażowanie izraelskiego rządu okupacyjnego w wytwarzanie incydentów chemicznych przez organizacje terrorystyczne w Syrii.

Telewizyjny raport izraelskiego kanału 12 potwierdził, że izraelski rząd okupacyjny nadzorował i współpracował z terrorystami „białych hełmów”, aby wystawić fałszywe incydenty chemiczne w celu obramowania syryjskiej armii arabskiej, które później były promowane przez media z Zachodu i Zatoki Perskiej jako pretekst za atak wojskowy na Syrię.

Jest to pierwsze otwarte i wyraźne potwierdzenie izraelskiej roli we wspieraniu Białych Hełmów, które wcześniej zaprzeczały jakimkolwiek relacjom z podmiotem izraelskim, mimo że rząd Izraela ewakuował 800 członków białych hełmów i ich krewnych z południa Syrii na prośbę amerykańską.

Hazem Sabbagh

 

zrodlo:https://sana.sy/en/?p=166409&fbclid=IwAR2ZAxotXiiPeVguNTrHpdzgS9qrVX1SDNQPuuKfTfDegiL0bzQlD5pG8yk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: