NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Izraelskie media ujawniają zaangażowanie rządu okupacyjnego w wytwarzanie incydentów chemicznych przez białe hełmy

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Okupowani Al-Quds, SANA – Po latach zaprzeczania kryjąc się za kłamstwem „pracy humanitarnej”, izraelskie media ujawniły zaangażowanie izraelskiego rządu okupacyjnego w wytwarzanie incydentów chemicznych przez organizacje terrorystyczne w Syrii.

Telewizyjny raport izraelskiego kanału 12 potwierdził, że izraelski rząd okupacyjny nadzorował i współpracował z terrorystami „białych hełmów”, aby wystawić fałszywe incydenty chemiczne w celu obramowania syryjskiej armii arabskiej, które później były promowane przez media z Zachodu i Zatoki Perskiej jako pretekst za atak wojskowy na Syrię.

Jest to pierwsze otwarte i wyraźne potwierdzenie izraelskiej roli we wspieraniu Białych Hełmów, które wcześniej zaprzeczały jakimkolwiek relacjom z podmiotem izraelskim, mimo że rząd Izraela ewakuował 800 członków białych hełmów i ich krewnych z południa Syrii na prośbę amerykańską.

Hazem Sabbagh

 

zrodlo:https://sana.sy/en/?p=166409&fbclid=IwAR2ZAxotXiiPeVguNTrHpdzgS9qrVX1SDNQPuuKfTfDegiL0bzQlD5pG8yk

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: