DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dlaczego Konfederacja przegrała – Leszek Bubel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KONFEDERACJA jako całość to absurdalna koalicja sprzeczności, którą tworzą bezideowi ignoranci polityczni, zepsuci etycznie i moralnie. Część liderów już zasłynęła antypolską postawą w Sejmie RP, a inni chamstwem, bufonadą, arogancją i skandalami obyczajowymi. Nielojalność i ukrywanie pochodzenia w nurcie szeroko pojętego patriotyzmu jest nie do przyjęcia. Wyborcy powinni być poinformowani czy kandydaci są czyści jak łza. Wzorują się na dużych partiach w przekonaniu, że to zapewni im sukces. Dlatego potrzebna jest nowa jakość osób pretendujących w wyborach, wzorem Stronnictwa Narodowego, którego idee są nadal aktualne. Odnowa etyczno-moralna jako bezkompromisowe kształtowanie inżynierii dusz. Edukacja, praca organiczna i kształtowanie elit, a nie blokowanie młodych utalentowanych ludzi przez nieudolnych wodzów zazdrośnie dbających tylko o promowanie samych siebie.

Znalezione obrazy dla zapytania tylko Polska Leszek Bubel zdjecia

Stronnictwo Narodowe – powstało w 1928 w wyniku przekształcenia Związku Ludowo-Narodowego, której zadaniem było prowadzenie bieżącej działalności politycznej obozu narodowego (Narodowa Demokracja). Głównym celem programowym stronnictwa była budowa katolickiego państwa narodu polskiego. Ponadto partia opowiadała się za hierarchiczną organizacją społeczeństwa oraz przekształceniem ustroju politycznego, zwiększając rolę elity narodowej w państwie .W 1938 liczyło ponad 200 tys. członków.

W okresie II wojny światowej SN było jednym z 4 głównych konspiracyjnych stronnictw politycznych . Opowiadało się za walką z Niemcami, wyparciem z Polski obcego kapitału, uspołecznieniem własności przez udział robotników w przedsiębiorstwach, przebudową ustroju rolnego oraz za znacznym przesunięciem zachodniej granicy. Zwalczał wpływy komunistyczne w Polsce. W październiku 1939 na konspiracyjnym posiedzeniu, zarząd główny SN powołał Narodową Organizację Wojskową. W 1942 część kierownictwa politycznego wystąpiła z inicjatywą podporządkowania NOW dowództwu AK, co spowodowało rozłam w SN i NOW. Działacze opozycyjni wraz z Organizacją Wojskową Związek Jaszczurczy utworzyli we wrześniu 1942 Narodowe Siły Zbrojne. Od lipca 1944 władze Stronnictwa prowadziły rozmowy polityczne z Niemcami, w celu zapobieżenia przewidywanej masakrze młodzieży polskiej w Warszawie w związku planowanym powstaniem. Adam Ronikier przedstawił w toczących się rozmowach ideę, by Armia Krajowa przejęła Warszawę bez morderczego boju z Niemcami, na co skłonni byli przystać niektórzy politycy i wojskowi niemieccy (vide casus Paryża w sierpniu 1944). Ideę tę popierał m.in. przesunięciem zachodniej granicy. Zwalczał wpływy komunistyczne w Polsce. W październiku 1939 na konspiracyjnym posiedzeniu, zarząd główny SN powołał Narodową Organizację Wojskową. W 1942 część kierownictwa politycznego Kwadratu wystąpiła z inicjatywą podporządkowania NOW dowództwu AK, co spowodowało rozłam w SN i NOW. Działacze opozycyjni wraz z Organizacją Wojskową Związek Jaszczurczy utworzyli we wrześniu 1942 r. Narodowe Siły Zbrojne.(…) Od 2004 r. prezesem SN jest Leszek Bubel.

Leszek Bubel

zrodlo:Tylko Polska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “Dlaczego Konfederacja przegrała – Leszek Bubel

 1. Zrozumiałem tyle,że ten człowiek to kryształ uczciwości,prawdomówności,itd.
  A reszta,przede wszystkim Konfederaci to zło najgorsze ???
  Sam osobiście nie wywyższam ich pod niebiosa, każdy ma jakieś ale……,tylko na kogo tak naprawdę głosować, jak za każdym rogiem kurwa,kurwę ,kurwą pogania ….???

 2. Zanim pan skomentuje i zacznie komuś ubliżać ,to bardzo proszę uważnie przeczytać a później komentować. Powyższy tekst nie jest tekstem napisanym przez redakcje tylko są to słowa autora ,co jest podane i źródło nagrania również…….Czytam pańskie komentarze pod wieloma wpisami i muszę powiedzieć,ze jest Pan osoba szukająca zaczepki i siejąca ferment……..Kazdy człowiek widzący w innych same zło, sam jest tym złem ,bo to co widzimy w innych odzwierciedla nas samych……………
  .Zycze szanownemu Panu miłego popołudnia i przesyłam pozdrowienia

 3. No kurwa wolne żarty … czy ktoś jest na tym Forum obeznany z HISTORIĄ ?
  JAK MOŻNA NAPISAĆ , ŻE NIEJAKI BUBEL od 2004 roku jest PREZESEM STRONNICTWA NARODOWEGO … NO JAK ????

  Węgrowianin , niejaki Bubel …. jest prezesem ale swojego stronnictwa … które powołał i zarejestrował jako …………………… ”STRONNICTWO NARODOWE Leszka Bubla” ……. chyba widać nie podlegającą kwestii różnicę .

  Któż by dopuścił takiego CHAMA aby objął funkcję prezesa tak zacnego STOWARZYSZENIA .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: