DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zboże wyrasta spod asfaltu na drodze, którą otwierał premier Morawiecki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Droga powiatowa z Podedwórza do Zaliszcza pęka. Wójt Monika Mackiewicz-Drąg alarmuje. Starosta odpowie na pytania na piśmie.

Popękany asfalt i wyrastające źdźbła zbóż na drodze, którą 6 października ubiegłego roku otwierał uroczyście premier Mateusz Morawieck
Radni poprzedniej kadencji i większość mieszkańców gminy Podedwórze początkowo prosili, później domagali się, a na końcu straszyli starostę Jerzego Maślucha (PSL), że gmina wystąpi z powiatu parczewskiego, jeśli ten nie naprawi swojej drogi biegnącej przez teren gminy. Maśluch domagała się, żeby gmina wyłożyła połowę pieniędzy, ale było to niemożliwe, bo w ciągu 12 lat rządzenia wójt Krzysztof Chilczuk (PiS) rozłożył gminę na finansowe łopatki.
Remont drogi kosztował 2 miliony złotych
W ubiegłym roku, za sprawą Salwina Słyszko, sołtysa wsi Zaliszcze, informacja o najgorszej drodze w kraju dotarła do premiera Mateusza Morawieckiego. Ten podczas kwietniowej konwencji PiS powiedział: – Dla tych ludzi, dla tej gminy to jest problem, to jest poważna potrzeba. I my ją na pewno zaspokoimy. Morawiecki jak powiedział, tak zrobił. 6 października otwierał wyremontowaną drogę. Remont pięciokilometrowego odcinka kosztował  nieco ponad 2 miliony złotych. Wykonało go parczewskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych.
Co powie Jaszczuk?
W maju mieszkańcy zaalarmowali gminę, że asfalt na nowej drodze pęka, a spod niego wyrasta zboże. Wójt Monika Mackiewicz-Drąg powiedziała „Wspólnocie”, ze natychmiast przekazała tę informację właścicielowi drogi, czyli starostwu. My też mieliśmy w tej sprawie kilka pytań, ale wicestarosta Artur Jaszczuk, tradycyjnie już, kazał nam czekać na odpowiedź na piśmie. Czekamy zatem w napięciu, jaki komunikat wyda z siebie wicestarosta i czym prędzej podzielimy się nim z Czytelnikami.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: