NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemieckie wladze wezwaly obywateli do zalozenia jarmulek w sobote

Pełnomocnik niemieckiego rządu ds. antysemityzmu wezwał wszystkich obywateli kraju do założenia w sobotę jarmułek w geście sprzeciwu wobec antysemityzmu i solidarności z Żydami. Zaledwie kilka dni wcześniej ten sam urzędnik odradzał Żydom noszenie ich tradycyjnego nakrycia głowy w niektórych miejscach w Niemczech. – pisze agencja AFP.

Felix Klein, pełnomocnik niemieckiego rządu ds. antysemityzmu wywołał falę oburzenia po tym, jak w ubiegły weekend powiedział w wywiadzie dla koncernu medialnego Funke, że „nie może rekomendować Żydom, by nosili o każdej porze i w każdym miejscu Niemiec jarmułki”. Uzasadniał to „coraz większą agresją i postępującą utratą zahamowań” stanowiącymi „pożywkę dla antysemityzmu” oraz „ciągłym kwestionowaniem niemieckiej kultury pamięci”.

Słowa Kleina wywołały oburzenie prezydenta Izraela Reuvena Rivlina, który nazwał je „kapitulacją przed antysemityzmem” i dowodem na to, że Żydzi nie są w Niemczech bezpieczni. Odciął się także od nich niemiecki rząd, którego rzecznik Steffen Siebert powiedział, że państwo musi zadbać, by wszyscy mogli wyznawać swoją religię a każdy mógł swobodnie chodzić w jarmułce w dowolnym miejscu w kraju.

W poniedziałek Klein zmienił zdanie i wezwał wszystkich obywateli do wyjścia w sobotę na ulice w jarmułkach. Także w sobotę z okazji Dnia Al-Kuds odbędą się w Berlinie antyizraelskie demonstracje, podczas których, zdaniem Kleina, „dojdzie do trudnego do zniesienia podburzania przeciwko Izraelowi i Żydom”. Jak podaje Deutsche Welle Al-Kuds to arabska nazwa Jerozolimy, w demonstracjach tych mają wziąć udział m.in. „sympatycy Hezbollahu i Hamasu, neonaziści i zwolennicy teorii spiskowych”. Niemiecki pełnomocnik ds. antysemityzmu stwierdził także, że jego słowa o odradzaniu wychodzenia na ulice w jarmułkach były rodzajem „sygnału alarmowego”.

Wcześniej w poniedziałek dziennik Bild dołączył do swojego wydania jarmułki, które można wyciąć i założyć w proteście przeciw antysemityzmowi.

Statystyki niemieckiego MSW mówią o prawie 20-procentowym wzroście liczby incydentów uznanych za antysemickie w Niemczech w 2018 roku. Ich liczba sięgnęła 1799. Oficjalnie 9 na 10 z nich jest dziełem prawicowych radykałów, lecz jak pisze PAP, incydenty, których sprawców nie udaje się wykryć, są automatycznie przypisywane skrajnej prawicy. Tymczasem z sondażu Agencji Praw Podstawowych UE z grudnia 2018 r. 41 proc. ankietowanych Żydów wskazało na muzułmanów, jako sprawców tych ataków w Niemczech. 20 proc. wskazań padło na skrajną prawicę.

 

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/niemieckie-wladze-wezwaly-obywateli-do-zalozenia-jarmulek-w-najblizsza-sobote/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Niemieckie wladze wezwaly obywateli do zalozenia jarmulek w sobote

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: