DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Muzułmańskie patrole chronią meczety w USA?! Państwo w państwie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kilka dni po ataku na meczet w Christchurch w Nowej Zelandii, w Nowym Jorku uruchomiono prywatną służbę patrolową, aby chronić tam muzułmańskie miejsca kultu.  W piątkowe popołudnie, kilka minut przed tym, jak muezini w meczetach na Brooklynie wzywają do modlitwy, grupy młodych muzułmanów udają się do pobliskich meczetów w samochodach przypominających radiowozy policji nowojorskiej (NYPD).

Samochody z włączonymi biało-czerwonymi światłami stoją zaparkowane  przed meczetami

Są to patrole społeczności muzułmańskiej, zorganizowane w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa  meczetom i szkołom islamskim w czasie, kiedy jest w nich najwięcej ludzi.

Noor Rabah, tłumaczy, że migając światłami i włączając syrenę w razie problemów, mają nadzieję, że pojazd będzie działał jako środek odstraszający.

„Problemy zgłaszamy właściwym władzom” – mówi Rabah.

Podczas  Ramadanu Rada ds. Stosunków Amerykańsko-Islamskich, największej muzułmańskiej grupy  w kraju, wezwała społeczności muzułmańskie do zachowania czujności i zwiększenia bezpieczeństwa.

Wiele meczetów  przeprowadziło ćwiczenia z zakresu bezpieczeństwa.

Patrole wzbudzają kontrowersje – niektórzy komentatorzy zarzucają im egzekwowanie prawa szariatu.
Somia Elrowmeim, która pracuje dla Arab American Association of New York, mówi, że jest wiele pytań na temat grupy “wolontariuszy”i o to kim są.

Wokół większości  meczetów w Nowym Jorku  widać wzmożoną obecność legalnej policji.

Muzułmanie twierdzą jednak, że nie czują się bezpieczniej, widząc uzbrojoną policję przed drzwiami meczetu, gdy agenci federalni biorą udział w islamskich imprezach. Istnieje również obawa, że ​​zwiększona obecność policji powstrzyma wielu wiernych, którzy są podejrzliwi wobec organów ścigania, przed uczestnictwem.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/05/29/muzulmanskie-patrole-chronia-meczety-w-usa-panstwo-w-panstwie/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: