DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Morawiecki oszalał! Rząd ma podnieść podatek VAT do 26 procent. „Rząd to rozważa, bo nie ma innego wyjścia”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dariusz Szczotkowski, który swego czasu ścierał się z Januszem Korwin-Mikke w programie „Młodzież kontra” twierdzi, że ma przecieki z rządu. Doniesienia te mają dotyczyć podwyższenia VAT-u do 26 proc. Czy te informacje znajdą pokrycie w rzeczywistości?

Mateusz Morawiecki oraz podatek VAT - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/YouTubeMateusz Morawiecki oraz podatek VAT – zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/YouTu

„Na ile wiarygodne są rewelacje pana Szczotkowskiego – nie wiem. Tylko w tym roku widziałem już setki «przecieków», które nie znajdowały oparcia w faktach, bo ich autor chciał zabłysnąć chwilową sławą w mediach społecznościowych” – czytamy na łamach portalu bezprawnik.pl.

Faktem jest jednak, że rząd rozszerza wachlarz świadczeń socjalnych. Od października ma zacząć wypłatę świadczenia 500+ na pierwsze dziecko, znosząc tym samym kryterium dochodowe. Październikowa, przedwyborcza zresztą pula ma objąć świadczenia za trzy miesiące – a więc w sumie po 1500 zł. W życie wejdą też emerytury dla matek – mama 4 plus oraz 500+ dla niepełnosprawnych. Niewątpliwie rząd musi zacząć szukać pieniędzy, które potem rozda.

Mimo dobrego stanu gospodarki, budżet nie wykazuje właściwości gumy – z tego powodu minister finansów Teresa Czerwińska od kilku miesięcy próbuje podać się do dymisji. Szefowa resortu w przypływie szczerości wyznała, że Polski nie stać na kolejne rozdawnicze pomysły kampanijne.

Ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego pokazały, że elektorat chętnie sprzeda swój głos za kolejne socjalne obietnice. Tuż przed wyborami wypłacono bowiem 13. emeryturę i zapowiedziano rozszerzenie programu Rodzina 500+ na pierwsze dziecko niezależnie od dochodu.

„Czy pan Szczotkowski powiedział prawdę, czy powtórzył głupią plotkę – nie ma to znaczenia. Jestem przekonany, że rząd rozważa, bo nie ma innego wyjścia, podwyżkę VAT-u. Oby do tego nie doszło, bo podatek odprowadzi do US przedsiębiorca, ale zbiedniejemy wszyscy” – podsumował na portalu bezprawnik.pl Jakub Kralka.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/29/morawiecki-oszalal-rzad-ma-podniesc-podatek-vat-do-26-procent-rzad-to-rozwaza-bo-nie-ma-innego-wyjscia/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Morawiecki oszalał! Rząd ma podnieść podatek VAT do 26 procent. „Rząd to rozważa, bo nie ma innego wyjścia”

  1. niech dadzą 50%. Jak zostanie 3 przedsiębiorców i to jeszcze zagranicznych to zobaczą te miliardy jak świnia niebo

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: