DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Miller zdradza nową taktykę totalnej opozycji. Zablokować unijne pieniądze dla Polski, by nie starczyło na 500 plus

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Leszek Miller w TVN24 ujawnił, jaką strategię ma zamiar przyjąć w Brukseli totalna opozycja. Jego słowa odczytujemy w jednoznaczny sposób: trzeba zrobić wszystko, by Unia blokowała pieniądze dla Polski. Wtedy nie wystarczy na programy socjalne.

Znalezione obrazy dla zapytania leszek miller zdjecie

„Trzeba zdefiniować kilka problemów, które sieją największe spustoszenie w świadomości naszego społeczeństwa i tym zacząć grać. Bo jeśli ciągle mówimy trzeba odsunąć PiS od władzy, to ludzie wzruszają ramionami i mówią: „a dlaczego? Przecież nam jest dobrze”. Bo to jest tylko pierwsza część zdania. Potrzebna jest jeszcze druga. Na przykład: „bo Polska nie dostanie pieniędzy z UE i nie starczy na 500 plus” – powiedział w TVN24 wybrany właśnie na europosła polityk Koalicji Europejskiej.

Mamy dla pana Millera złe wieści. 500 plus nie jest wypłącane ze środków europejskich. Polskę stać na ten program dzięki uczciwym rządom Prawa i Sprawiedliwości i – przede wszystkim – ciężkiej pracy Polaków, którzy płacą podatki.

 

Źródło: https://centrummedialne.pl/gospodarka/miller-zdradza-nowa-taktyke-totalnej-opozycji.-zablokowac-unijne-pieniadze-dla-polski,-by-nie-starczylo-na-500-plus?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Miller zdradza nową taktykę totalnej opozycji. Zablokować unijne pieniądze dla Polski, by nie starczyło na 500 plus

  1. Ludziska po tragedii, jaka dotknęła Leszka Millera, poraz kolejny zlitowali się nad nim i wybrali go do europarlamentu. To znaczy, że stworzyli mu raj już tu na tej Ziemi. On przez 5 lat będzie brał na rękę po 6617 euro i zostanie milionerem. Tymczasem on chce zablokować unijne pieniądze dla Polski, by rządowi PiS nie starczyło na program 500+. To oznacza, że on chce, aby polskie dzieci nadal głodowały tak, jak głodowały w latach jego młodości. Za to powinniśmy go witać głośnymi gwizdami, a dzieci powinny go obrzucać nie jajami świeżymi, lecz cuchnącymi zbukami!

  2. Stetryczałemu Milerowi pojebały się Parlamenty … W Brukselskim burdelu może OPTOWAĆ … ale za zagospodarowaniem popiołów wulkanicznych na Wyspach Berga – Muta .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: