DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mike Pompeo, Jared Kushner uczestniczy w spotkaniu „Secret World Order” – raport

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Oczekuje się, że w tajnym zgromadzeniu wezmą udział także wybitni przedstawiciele biznesu i polityki, tacy jak sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella i były sekretarz stanu USA Henry Kissinger.

Starszy doradca Białego Domu Jared Kushner słucha podczas wydarzenia American Leadership in Emerging Technology z prezydentem Donaldem Trumpem w East Room of the White House, czwartek, 22 czerwca 2017 r. W Waszyngtonie

© AP Photo / Evan Vucc

Jared Kushner, zięć prezydenta Donalda Trumpa i starszy doradca, ma wziąć udział w spotkaniu Bilderberg, które odbędzie się w tym tygodniu w Montreux w Szwajcarii, według CNBC.

Media poinformowały, powołując się na lokalne media, że ​​w spotkaniu weźmie udział również sekretarz stanu USA Mike Pompeo, mimo że jego nazwisko nie znajdowało się na oficjalnej liście gości.

Inne znaczące postacie polityczne i biznesowe, które będą obecne na spotkaniu, to sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella, francuski minister gospodarki Bruno Le Maire, prezes Credit-Suisse Tidjane Thiam, gubernator Banku Anglii Mark Carney, dyrektor generalny Patrick Pouyanne, a także były sekretarz stanu USA Henry Kissinger i były dyrektor generalny Google Eric Schmidt.

Opublikowany program spotkania obejmuje „Brexit, etykę sztucznej inteligencji, znaczenie przestrzeni kosmicznej oraz zmiany klimatu i zrównoważony rozwój”.

Koszty spotkania ponoszą podobno „w całości przez prywatną subskrypcję”.

Doroczne spotkanie Bilderberg zostało ustanowione w 1954 r. Przez księcia Bernharda z Holandii w celu wspierania dialogu między Europą i Ameryką, którego uczestnikami byli polityczni przywódcy, eksperci z przemysłu, finansów, środowisk akademickich i mediów.

Tajny charakter spotkania często prowadzi do teorii spiskowych na temat „tajnego porządku światowego”, choć organizatorzy twierdzą jedynie, że zgromadzenie ma nieco tajemniczą naturę „po prostu daje więcej wolności w dyskusjach”, zauważa CNBC.

 

 

zrodlo:https://sputniknews.com/world/201905281075423981-bilderberg-club-kushner-meeting/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Mike Pompeo, Jared Kushner uczestniczy w spotkaniu „Secret World Order” – raport

  1. Premierzy, prezesi, bankierzy i inne wpływowe postacie będą w tym roku dyskutować m.in. o brexicie, Chinach, Rosji, zmianach klimatycznych, cyberbezpieczeństwie, sztucznej inteligencji czy przyszłości kapitalizmu – wynika z przedstawionej agendy.

    Wśród zaproszonych gości znaleźli się król Holandii Wilhelm Aleksander, szef Banku Anglii Mark Carney, były sekretarz stanu USA Henry Kissinger, doradca i zięć Donalda Trumpa – Jared Kushner czy szef Ryanaira Michael O’Leary.

    W tym gronie są również Polacy: były szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i Jolanta Pieńkowska – prezenterka telewizyjna, żona miliardera Leszka Czarneckiego.

    https://fakty.interia.pl/swiat/news-sikorski-trzaskowski-i-pienkowska-na-spotkaniu-grupy-bilderb,nId,3016365

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: