DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gwatemala – kolejne państwo przepędza żydów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Czy ich nigdzie nie lubią? Żydów przepędzają z Gwatemali. Przedstawiciele radykalnej wspólnoty judaistycznej „Lev Tahor” zostali zmuszeni do opuszczenia wioski w Gwatemali. Jak donosi izraelski portal „Arutz Sheva”, w tym tygodniu przedstawiciele wspólnoty odbyli spotkanie ze starszyzną wioski w celu omówienia wspólnego zamieszkania.

Znalezione obrazy dla zapytania zydzi w gwatemali zdjecia

Jak poinformował jeden z członków wspólnoty żydowskiej porozumienia nie udało się osiągnąć. „Mamy prawo do pobytu w tej wiosce jednakże grożą nam linczem jeżeli jej nie opuścimy”-powiedział judej Misael Santos.

Rada Starszych wioski wyjaśniła z kolei, że wspólnota żydowska narzucała swoją religię miejscowym mieszkańcom i podważała zasady katolickie.

„My kierujemy się pobudkami samoobrony i bronimy swoich praw jako rdzenni mieszkańcy tej ziemi”-powiedział przedstawiciel Rady Starszych, Miguel Vasques.

„Konstytucja kraju stoi po naszej stronie dlatego, że my bronimy naszą kulturę przodków”-dodał. Wspólnota „Lev Tahor” w Gwatemali liczy około 230 działaczy ale tylko 40 z nich posiada obywatelstwo tego kraju.

Pierwsi przedstawiciele wspólnoty osiedlili się w gwatemalskiej wsi 6 lat temu a następnie dołączyli do nich członkowie „Lev Tahor” z innych krajów.

W ciągu ostatnich kilku lat gwatemalska wspólnota żydowska znacznie wzrosła z powodu rodzin, które porzuciły Kanadę ze względu na zarzuty o molestowanie dzieci.

Naczelnego rabina Omska wysyłają do nich z Rosji ponieważ Osher Kricziewskij został pozbawiony prawa pobytu i powinien opuścić Rosję w ciągu 2 tygodni.

Przyczyny tej decyzji są na razie niejawne, jednakże nie jest wykluczone, że jedną z jej przyczyn jest naruszenie przez rabina Kricziewskiego prawa administracyjnego, informuje portal „SuperOmsk”.

Osher Kricziewskij został uznany za „persona non grata” i 28 sierpnia otrzymał nakaz wyjazdu poza granice kraju w ciągu 15 dni.

Według informatorów „SuperOmsk” Kricziewskiego nie wpisano na „czarną listę” ale pozbawiono pozwolenia na pobyt. W regionalnym UFMS (Służba Migracyjna-tłum.) nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Jednakże biorąc pod uwagę popełnione przez Kricziewskiego naruszenia prawa rosyjskiego takie jak nielegalna działalność gospodarcza, FMS może mieć solidne podstawy do pozbawienia go prawa pobytu i wydalenia rabina z kraju. Sam rabin odmówił komentarzy.

 

 

zrodlo:http://ruch-obywatelski.com/polityka/gwatemala-kolejne-panstwo-przepedza-zydow/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Gwatemala – kolejne państwo przepędza żydów

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: