DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kolomojski chce ,żeby Zelenski ogłosił niewypłacalność Ukrainy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukraiński oligarcha i domniemany protektor nowego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego jest zdania, że ukraińskie władze powinny ogłosić niewypłacalność Ukrainy a Zachód powinien ukraińskie długi umorzyć wynagradzając Ukrainie jej walkę z Rosją.

Kołomojski udzielił w ostatnich dniach wywiadu brytyjskiej gazecie Financial Times, w którym wyraził swoją opinię na temat tego, jak Zełenski powinien podejść do kwestii spłaty długów Ukrainy wobec Zachodu. „Jestem zdania, że powinniśmy potraktować swoich kredytodawców tak, jak robi to Grecja.” – mówił Kołomojski nawiązując do ogłoszenia niewypłacalności Grecji w 2015 roku. Ukraiński oligarcha bagatelizował znaczenie tego kroku. „Ile razy Argentyna ogłaszała niewypłacalność? (…) Co z tego, zrestrukturyzowali to. To jest w porządku” – przekonywa.

Jeden z najbogatszych Ukraińców jest przekonany, że USA i Unia Europejska powinny całkowicie umorzyć zadłużenie Ukrainy, by wynagrodzić jej straty ponoszone w konflikcie z Rosją. „To jest wasza gra, wasza geopolityka” – mówił. „Nie obchodzi was Ukraina. Chcecie zaszkodzić Rosji a Ukraina jest tylko wymówką” – dodawał.

Kołomojski jest zdania, że wyniki wyborów prezydenckich pokazały, iż Ukraińcy chcą zerwania z narzuconym przez MFW programem oszczędności, a także z powszechną korupcją. „Jeśli Zełenski będzie słuchał [Zachodu] i nie będzie podejmował własnych decyzji, skończy jak Poroszenko z poparciem 5, 10 albo 15 proc. zamiast 73 proc.” – mówił Kołomojski brytyjskiej gazecie.

Znalezione obrazy dla zapytania zelenski zdjecia

Oligacha zaprzeczał także w wywiadzie, że Zełenski jest jego człowiekiem. „Nie jest moim partnerem biznesowym i nie jest moim byłym pracownikiem” – przekonywał. „Prowadzi i posiada firmę, która ma długoterminowe kontrakty z moją firmą [stacją telewizyjną – red.]” – dodawał. Zapewniał, że nie widział się z Zełenskim od ponad roku, ale zaproponował mu udzielanie rad przez telefon, bazując na swoim doświadczeniu w ukraińskiej polityce.

Jak podaje portal Ukraińska Prawda, doradca Zełenskiego Dmytro Razumkow powiedział na konferencji prasowej w Kijowie, że obóz prezydenta nie popiera propozycji Kołomojskiego odnośnie ogłoszenia niewypłacalności Ukrainy.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/kolomojski-chce-by-zelenski-oglosil-niewyplacalnosc-ukrainy/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: