DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Warszawiacy wybrali komunistę. Quo Vadis stolico?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Kandydat z list Koalicji Europejskiej w Warszawie Włodzimierz Cimoszewicz uzyskał w tym okręgu najwięcej głosów – ponad 201 tys. Czyżby oznaczało to, że Warszawiacy mogliby zagłosować nawet na Bieruta, gdyby żył, tylko po to, by nie wygrał PiS?

Warszawiacy wybrali komunistę. Quo Vadis stolico?
(fot. Andrzej Barabasz/wikipedia)

„Wśród dziesięciu założycieli/sygnatariuszy Koalicji Europejskiej połowa to byli członkowie partii komunistycznej i jej przybudówek (PZPR, SD i ZSL)” – pisała kilka dni temu w felietonie dla „Rzeczpospolitej” publicystka Irena Lasota.

Włodzimierz Cimoszewicz został zarejestrowany jako tajny współpracownik SB „Carex” o numerze ewidencyjnym 13613. Według relacji kapitana Janusza Zielińskiego,  Cimoszewicz „bez wahania wyraził zgodę na współpracę”.

– W 2019 r. na spotkaniu wyborczym Cimoszewicz opowiadał, jak było miło w latach 70., bo można było pojechać na Zachód, i jak to on, nie wspominając, że był pierwszym sekretarzem PZPR na UW, zacząć podróżować – pisze publicystka

Włodzimierzowi Cimoszewiczowi nie przeszkodził w wygranej również wypadek, który spowodował, potrącając samochodem bez ważnych badań technicznych, 70 letnią kobietę na pasach. Z miejsca wypadku uciekł.

W wygranej TW Carexowi nie przeszkodziło również splądrowanie leśniczówki. Cimoszewicz zostawił ruinę w dzierżawionej leśniczówce.

Były premier rządu SLD przez 17 lat użytkowania leśniczówki robił w niej, co mu się żywnie podobało.

Wyprowadzając się z leśniczówki, miał zabrać z niej m.in. meble i piec. Jak informowała „Gazeta Polska”, z budynku powyrywano gniazdka i instalację elektryczną, zabrano drzwi i parapety, zerwano boazerię.

– To, co zrobiono, to totalna demolka. Widać to po ganku, który wycięto, aby wynieść część większych rzeczy. Zapiekłość była tak wielka, że zerwano nawet elewację z budynku gospodarczego – komentowała „Gazeta Polska”.

Teraz TW Carex będzie reprezentował Polskę w Parlamencie Europejskim, wybrany przez 201 tysięcy Warszawiaków.

 

 

zrodlo:http://www.fronda.pl/a/warszawiacy-wybrali-komuniste-quo-vadis-stolico,127400.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: