DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NASA PRZYZNAJE SIĘ DO DAWKOWANIA AMERYKANOM Z POWIETRZEM I INNYMI CHEMIKALIAMI LITOWYMI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Istnieje oficjalne wyjaśnienie, dlaczego NASA rozpyla lit, lek stosowany najczęściej w leczeniu osób z depresją maniakalną lub zaburzeniami dwubiegunowymi , do naszej jonosfery, a następnie istnieje prawdopodobna przyczyna (przyczyny). Łatwiej byłoby zaakceptować oficjalne wyjaśnienie NASA, gdyby nie były one tak tajemnicze co do wszystkiego, co studiują i robią w kosmosie – ale jedno jest pewne – personel NASA przyznał, że lit wraz z innymi substancjami chemicznymi jest celowo umieszczany w naszym środowisko regularnie. Jest możliwe, że wielu pracowników NASA nie zdaje sobie sprawy z prawdziwych motywacji do przeprowadzenia takiego projektu, ironicznie pokazując zachowania, które te chemikalia / farmaceutyki mają zaszczepić.

NASA przyznaje się do dawkowania Amerykanom z powietrzem i innymi chemikaliami litowymi

W pierwszym wideo z bombą pracownik NASA ( Douglas.e.rowland@nasa.gov) przyznaje, że lit jest rozpylany w atmosferze i mówi, że jest „nieszkodliwy dla środowiska”.

Zanim dam wam oficjalne wyjaśnienie NASA, dlaczego rozpylają leki psychiczne na setki tysięcy Amerykanów,chciałbym wskazać wam kilka odniesień, abyście mogli przeprowadzić własne badania i odkryć, że to nie jest teoria spiskowa . Jest to bardzo realne, a istnieje obszerna dokumentacja naukowa potwierdzająca to, co tu przedstawiłem:

Pub Med streszczenie tytułem wykonalności aerozolu Szczepienia u ludzi omówiono wzrost wolumenu antygen może być korzystne w dostawie aerozolu szczepionek i może być stosowany w „krajach rozwijających się i obszarów dotkniętych katastrofą.” Streszczenie przyznaje również, że kilka tysięcy ludziach zostały już zaszczepione aerozolami żywych atenuowanych szczepionek przeciwko odrze i grypie A. W streszczeniu wykonawczym stwierdza się ponadto, że szczepienia aerozolowe są idealne dla „dużych populacji”. Najwyraźniej dzieje się tak już od 2003 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania chemtrails zdjecia

Inną dyskusję na temat szczepień aerozolowych można znaleźć w The New England Journal of Medicine . Randomizowana, kontrolowana próba aerozolowych szczepionek przeciw odrze stwierdza, że ​​szczepionki te były testowane na dzieciach w Indiach, które miały 9 miesięcy.

Światowa Organizacja Zdrowia została badania szczepionek aerozolu lat teraz, jak mają „filantropijne” agencji, które mają jasne cele do sterylizacji populację. Warto również zauważyć, że przemysł farmaceutyczny został  zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za leczenie mas, ponieważ otrzymali oni   ochronę prawną przed wszystkimi procesami sądowymi Kongresu w 1986 r. Prawo to zostało zakwestionowane, ale zostało podtrzymane przez Sąd Najwyższy USA w 2011 r. Wiele potężne agencje dopilnowują, abyśmy „wzięli nasz lek”

W rzeczywistości wiele narodów bierze udział w naszych nieświadomych, 

wymuszonych szczepieniach i wyrzucaniu dowolnej liczby atenuowanych wirusów, mikstur chemicznych i innych „chemtraili” na nasze głowy z upartą częstotliwością.

Znalezione obrazy dla zapytania chemtrails zdjecia

Biuro Regulatora Technologii Genowych (OGTR) rozważało wydanie wniosku o licencję do PaxVax Australia (PaxVax) w celu celowego uwolnienia do środowiska szczepionki GMO składającej się z żywych bakterii w Queensland, Australii Południowej, Australii Zachodniej i Wiktorii. Planowali uwolnić cholerę od swoich ludzi.

Według regulatora ta szczepionka GMO została zakwalifikowana jako ograniczone i kontrolowane uwalnianie zgodnie z sekcją 50A ustawy  Gene Technology Act 2000 .

Oczywiście nie możemy ignorować USA. Michael Greenwood napisał artykuł stwierdzający, że:

„Częstość występowania ludzkich zachorowań na wirus Zachodniego Nilu może być znacznie zmniejszona dzięki wielkoskalowym opryskom z powietrza skierowanym do dorosłych komarów , zgodnie z badaniami Yale School of Public Health i California Department of Public Health”.

Więc mam nadzieję, że już ustaliliśmy, że to JEST dzieje. Ale dlaczego?

W miarę jak coraz więcej narodów odmawia genetycznie zmodyfikowanej żywności i odmawia picia fluoryzowanej wody , która została nazwana neurotoksyną przez jeden z premierowych czasopism medycznych na świecie, struktura władzy, która pragnie populacji współwinnej, musi znaleźć sposób na zmianę naszej neurochemii.

Lit zmienia sposób myślenia, zmieniając poziom serotoniny i noradrenaliny wydzielanej przez nasz układ hormonalny. Lit silnie zmienia układ mózgu,jednak pracownik NASA w powyższym filmie stwierdza, że ​​„nie jest niebezpieczne” i nie szkodzi populacji. Nawet lekarze, którzy zwykle przepisują ten lek osobom chorym psychicznie, twierdzą, że jest to niebezpieczne, ponieważ trudno jest ustalić prawidłowe dawkowanie . Na pewno rozpylanie obfitych ilości litu w powietrzu przez aerozole powinno być kwestionowane – ale tutaj oficjalne stanowisko NASA w tej praktyce:

„Projekt bada neutralne i naładowane cząstki w jonosferze oraz to, w jaki sposób wpływają one na sposób, w jaki inne ruchy powodują prądy w regionie. Różnice mają znaczenie, ponieważ wszystkie nasze satelity komunikacyjne i GPS wysyłają sygnały przez jonosferę. Zakłócona jonosfera przekłada się na zakłócenia sygnałów, więc naukowcy chcą wiedzieć, co powoduje, że jonosfera zachowuje się w określony sposób. ” NASA ) 

W międzyczasie, jeśli nadmiar leków zacznie faktycznie ustalać, co się z nimi robi, rząd nałożył nakazy gag na National Weather Service (NWS) i National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA), które mogą łatwo obalić śmieszne oświadczenia NASA.

Marynarka wojenna USA przyznaje się do prowadzenia ćwiczeń elektromagnetycznych nad Półwyspem Olimpijskim.  Zdjęcie przesłane przez czytelnika.

Warto zauważyć, że każda osoba pracująca dla NASA, NWS lub NOAA jest opłacana dolarami podatnika. Oznacza to, że płacimy za leczenie i zatrucie.

Tutaj, w celu potwierdzenia informacji podanych przez pracownika NASA w filmie, znajduje się Kod 8440 RMMO,który określa dokładny cel wykorzystania Wallops Flight Facility do wystrzelenia rakiety zawierającej termit litowy:

„ Cel: Głównym celem tej misji było przetestowanie metod ładowania kanistrów litowych, które miały być wykonywane podczas nadchodzących misji Kudeki (Kwajalein, kwiecień 2013 r.) I Pfaff (Wallops, czerwiec 2013 r.), Oraz weryfikacja ich funkcjonalności pod brzmiącym startem rakiety i warunki lotów kosmicznych.

Typ rakiety: Dwustopniowy Terrier MK70 Ulepszony-Orion

Lokalizacja: Wallops Range

Launcher: MRL

Data uruchomienia: 29 stycznia 2013 r

Czas: 17:50 EST

Wyniki eksperymentu: dane termistora wyglądały nominalnie. Dobre sprawozdanie z pokładowej platformy optycznej zarejestrowanych chmur wideo i chmur litowych również widoczne dzięki obserwacji naziemnej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: