DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MUZUŁMAŃSCY RODZICE PROTESTUJĄ PRZECIWKO NAUCE PEDERASTII I SODOMII – NA RAZIE PROTESTUJĄ MAMY JAK PRZYJDĄ TATUSIE TO I ŁUBY Z KARKÓW SPADNĄ …..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Muzułmańscy rodzice przeciwni lekcjom o homoseksualizmie

1

Przed szkołą podstawową Anderton Park w Birmingham codziennie odbywały się demonstracje, przeciwko nauczaniu dzieci o związkach homoseksualnych w ramach programu o równości pt. „No Outsiders”.

Demonstrowali rodzice muzułmańscy a organizatorem był Shakeel Afsar, który sam nie ma dzieci w tej szkole. Lokalnej społeczności wysłano ulotki zachęcające do przyłączenia się do protestów przeciwko „praniu mózgów” w szkole, czyli nauce, że „bycie homoseksualistą jest ok”.

Jeden z protestujących powiedział Sky News, że dołączył do tłumu, ponieważ „homoseksualizm jest okropny”. Inny powiedział, że homoseksualizm jest „nie do przyjęcia”. Protestujący trzymali transparenty z napisem „Nie jesteśmy homofobami”. Skandowali, aby dyrektor szkoły zrezygnował ze stanowiska.

Afsarowi pomaga Amir Ahmed, który prowadził protesty w Parkfield Community School i  doprowadził do zawieszenia przez szkołę programu No Outsiders. Mężczyźni zaprosili Abdullaha Bahma z Batley w Zachodnim Yorkshire, aby dołączył do tłumu przed Anderton Park. Ten przyznał, że za pośrednictwem aplikacji WhatsApp planowali kampanię krajową. Pokazał Sky News przygotowane przez siebie „informacje dla rodziców”, w tym „przerażające” obrazy i informacje, które miały być jego zdaniem przekazywane dzieciom w szkole podstawowej.

Bahm powiedział tłumowi, że dotychczasowe protesty w Birmingham były „projektem pilotażowym” dla szerzej zakrojonych działań. „To pójdzie na cały kraj, rodzice będą protestować, a szkoły powinny lepiej się na to przygotować”, powiedział. „Albo zrezygnują z programu, albo rodzice zabiorą swoje dzieci ze szkoły w dni nieparzyste, żeby wyrazić swój protest, tak jak wydarzyło się to tutaj”.

Dyrektor szkoły, Sarah Hewitt-Clarkson, powiedziała, że „ogromna większość protestujących nie jest rodzicami uczniów”. Stwierdziła, że protesty „rujnują proces kształcenia dzieci, wprowadzając ryzyko dodatkowych kar za nieobecność i tworząc nieistniejące wcześniej podziały między szkołą a rodzinami. (…) I to wszystko po to, aby dzieci nie dowiedziały się, że niektórzy ludzie mają dwie mamy?”.

GB na podst. https://news.sky.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: