DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

69 letni staruszek zmusza się do zmiany wieku na 49 lat, „możesz zmienić swoją płeć, dlaczego nie twój wiek?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W pewnym momencie każdy z nas pomyślałby, że to 5-letni dzieciak wpadł w złość. Ale nie. To 60-letni mężczyzna o imieniu Emile Ratelband z Holandii, który odwołał się do sądu, aby legalnie zmienić jego nazwisko. Emile Ratelband to guru motywacyjny, który był pod opieką Tony’ego Robbinsa, wielce szanowanego i samego guru.

Znalezione obrazy dla zapytania 69 letni staruszek chce zmienic wiek zdjecia

Więc dlaczego to? Po co zmieniać jego wiek?

Według Emila może on mieć 69 lat, ale jego ciało ma 40 lat. I jak sam mówi, zawsze należy starzeć się, co czują. Ponadto uważa, że ​​otworzyłoby to większą liczbę możliwości w prawie każdym sektorze życia – od zatrudnienia po finanse i kojarzenie. Tak bardzo, że nawet na dowolnym serwisie randkowym zyskałby dużo więcej uwagi od pań. Emile uważa, że ​​60 lat jest zbyt przestarzały dla jakiejkolwiek aplikacji randkowej, a samotny ojciec 7 dzieci chce ponownie doświadczyć miłości. Ale tym razem jako 40-letni mężczyzna. Według De Telegraphuważa się za „młodego boga.”

Kiedy wiadomości dotarły do ​​Holandii, najpierw został poddany ocenie psychicznej w celu ustalenia, czy jest zdrowy. Po pomyślnym przejściu tego apelował do sądów, które całkowicie go odrzuciły. W tym momencie Emile użył tych samych argumentów, których ludzie transpłciowi używają do zmiany płci. Jego argument był prosty – jeśli można zmienić płeć, dlaczego nie mogą zmienić swojego wieku? W końcu obie były prawie określone przez akty urodzenia. Więc zmień to.

Znalezione obrazy dla zapytania 69 letni staruszek chce zmienic wiek zdjecia

Wspomniał także w „ Washington Post”, że Stany Zjednoczone i Europa są wolnym krajem, a ludzie mogą być tym, czego chcą.

W tym momencie sądy usiadły i zwróciły uwagę. Chociaż decyzja nie została jeszcze podjęta, ta niezwykle sensowna, ale śmieszna sprawa zyskała popularność.

Wierzy także, że zmieniając swój wiek, pomógłby w swoim zawodzie młodszemu pokoleniu, ponieważ zostałby przyjęty jako jeden z nich i byłby w stanie mówić językiem młodszej klienteli.

Na sądach Emile odpowiedział na drwiny inspirującą mową o tym, jak nowoczesne społeczeństwo polega na pozbyciu się wszelkich finansowych lub materialistycznych więzów, które nie pozwalają nam swobodnie wyrażać się lub być sobą.

W związku z tym powołał prezydenta USA Donalda Trumpa. Nie komentując swojego stylu sprawowania rządów, wyraźnie wspomniał, że obecność Trumpa na Twitterze wystarczy, by stwierdzić, że jest on jednym z najpotężniejszych ludzi na półkuli zachodniej. Nigdy nie dbał o to, w jaki sposób jego słowa lub działania wpłynęły na kogoś. Powiedział wszystko, co musiał i co czuł. Dla Emile’a Trump był uczciwy. Miał odwagę usiąść i powiedzieć „Zamknij się” do całego Twitterbacka.

Znalezione obrazy dla zapytania 69 letni staruszek chce zmienic wiek zdjecia

Z pewnością byłoby interesujące zobaczyć, co decydują sądy.

 

zrodlo:https://truththeory.com/2019/05/24/69-year-old-man-sues-to-change-age-to-49-you-can-change-your-gender-why-not-your-age/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: