DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Poznań: Atak nożownika na przystanku autobusowym. Ugodzony zmarł na miejscu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Poznaniu na przystanku autobusowym przy al. Solidarności doszło do ataku nożownika. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiara była już ranna, kiedy dotarła na przystanek, gdzie sprawca zadał drugi, śmiertelny cios.

Atak nożownika w Poznaniu

Jak mówi w rozmowie z Gazeta.pl świadek zdarzenia, ugodzony – wbrew temu, o czym początkowo informowaliśmy – nie zmarł w drodze do szpitala, a już na przystanku. Prawdopodobnie się wykrwawił. Ciało mężczyzny, od 18, kiedy doszło do ataku, przez kilka godzin znajdowało się przy przystanku, było zasłonięte policyjnym parawanem. Taką informację podała też poznańska TVP. Wcześniej ciało zabezpieczono nieudolnie i – jak mówi świadek – spod folii termicznej, którą rozłożyła ekipa pogotowia, wystawały części ciała.

O godzinie 21 ciało zabrano z przystanku, a na miejscu zaczęli pracować policyjni technicy.

Dziennikarze poznan.wyborcza.pl nieoficjalnie ustalili, że nie był to przypadkowy atak. Pierwszy cios miał paść na jednym z osiedli dzielnicy Winogrady. Ranny miał wówczas uciec na przystanek, gdzie dogonił go nożownik i zadał kolejny, tym razem śmiertelny cios. Portal ustalił też, że ofiara i sprawca prawdopodobnie się znali.

Rzecznik prasowy poznańskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował, że po obławie nożownik został zatrzymany w jednym z mieszkań na Winogradach. Sprawca ma 41 lat.

Andrzej Borowiak@BorowiakPolicja

Nożownik, sprawca dzisiejszego śmiertelnego pokłucia nożem na Al. Solidarności został zatrzymany. Policjanci biorący udział w obławie schwytali go w jednym z mieszkań na poznańskich Winogradach. Ma 41 lat.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: