DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polacy ugotowani jak jajko na twardo i gotowi do skonsumowania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

juz za pozno na czytanie o Albinie Siwaku przez Wojciecha Olszanskiego, nasi sasiedzi nas ugotowali i prawie skonczyli konsumowac a my sie tu jeszcze ludzimy ze Polska sie odrodzi, nie ma takiej szansy, cala nasza historia swiadczy o tym ze jestesmy narodem doskonalym ale do obrabiania i oszukiwania a istniejemy tylko dlatego ze dla Rosji i Niemiec jest to wygodne miec obszar buforowy, taki kraj z ludzmi zniewolonymi oglupialymi skloconymi gdzie nikt nic nie wie co sie wkolo dzieje.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

5 thoughts on “Polacy ugotowani jak jajko na twardo i gotowi do skonsumowania.

 1. Tak na prawdę to Nasz Umiłowany Ciemiężony Kraj gdzieś tak od roku 2000 (Milenium) zaczął się staczać w dół po tej równi pochyłej … z biegiem lat nabierając coraz większego rozpędu ku przepaści … czeluści .
  Od całkowitego upadku dzielą Go metry … a Nas około 6 miesięcy .
  Był czas aby to powstrzymać lecz całkowita beztroskość wszelkiej maści Fircyków ”bawiących” się w grę …”rządzenie Państwem” i zasiadających w Sejmie doprowadziła do tego , że przez ten okres ICH beztroskiej zabawy w ”piaskownicy” urośli w potęgę nasi ”sąsiedzi” z lewa jak i z prawa … oraz OBRZEZAŃCE .

  Figury na szachownicy rozstawione … decyzje podjęte … klamki zapadły …
  Można się spodziewać – chyba słusznie – że zostaliśmy sprzedani tak jak CHAM sprzedaje wór żyta czy ziemniaków na targu w Piżdzielinie Mniejszym .
  Na wet nie wiemy na jakich warunkach odbył się ”handel” .
  Na wet nie wiemy komu przypadniemy w ”udziale” … choć ”kupujący” są Nam znani .

  W obecnej chwili nie ma co już mówić o jakimś dialogu … Braunowskiej pobudce czy przebudzeniu … teraz już tylko pozostały mocne ”chirurgiczne” cięcia … czyli wariant siłowy .
  O ile by do niego doszło to jesteśmy w bardzo niekorzystnej sytuacji bo nie dość , że trzeba by było zmierzyć się z obcym wrogiem to jeszcze dochodzi wróg swój … czyli rządzący + opozycja która władzy bez walki nie odda … jesteśmy w ciemnym dupsku .

 2. Bardzo , ale to bardzo bym prosił nie wklejać schizofrenicznych , urojonych BZDUR jako faktu historycznego .
  Takich listów mogę pisać 10 dziennie i powielać je w necie jako autentyki znanych historycznych postaci .
  Jak już to proszę od Pana MK-TV o źródełko które potwierdza autentyczność istnienia takiego listu .

  A tak na prawdę to powyższy ”list” jest fikcją literacką zaczerpniętą w całości z książki Pana Waldemara Łysiaka ”Milczące Psy” .

  1. Może to i fikcja, dlatego komentarze dają możliwość pewnej weryfikacji niemniej jednak sytuacja w jakiej jest obecnie Polska wskazuje ze jesteśmy trzymani mocno za mordę przez silnych sąsiadów i jeśli przyszłoby nam do głowy rządzić w Europie to musimy pokonać Rosje i Niemcy a to jest jak marzenie tzw ściętej głowy w naszym przypadku w przenośni i dosłownie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: