NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NA ŻYWO 21.15 26 maja 2019 POWYBORCZE KOMENTARZE MACIEJ MACIAK CW24TV , ALEKSANDER JABŁONOWSKI VEL OLSZAŃSKI I JACK CALEIB – M-FORUM – OSTRO 18 + !!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

10 thoughts on “NA ŻYWO 21.15 26 maja 2019 POWYBORCZE KOMENTARZE MACIEJ MACIAK CW24TV , ALEKSANDER JABŁONOWSKI VEL OLSZAŃSKI I JACK CALEIB – M-FORUM – OSTRO 18 + !!

 1. Jabłonowski się zaorał w moich oczach z tym islamem. Tchórz śmierdzący. A lewicujący Maciak wiele zyskał.Taka moja opinia.

  1. P Posl Majka slusznie zlozyl wniosek o przeliczenie głosów.Tu chodzi tez o aplikcje ktore byly w tel kom byłam w takiej komisji i ja mialm 2 takie osoby z dow os w komorce a na caly kraj moglo to byc pnad 100 tys w tym linku to pisze, ale niestety to nie była prawidłowa aplikacja Na niektórych listach miało przybyć średnio 20 proc. głosujących. Mają też występować te same ulice i numery domów w różnych obwodach.PKW wprowadziło nowe ułatwienia: tożsamość przez telefon komórkowy z weryfikacją inną niż dopuszczalna w aplikacji. i to jeszcze przed wyborami a wiec dzien przed wyborami kiedy odbiera sie karty i liczy w lokalach wyborczych https://niezalezna.pl/273047-niepokojace-doniesienia-z-ruchu-kontroli-wyborow-sa-sygnaly-o-falszowaniu-list-wyborczych?fbclid=IwAR0wtpBxfjE5DheoyrzGpg3uAvTjesYCM2otDZb2dZnqlpNGHu6_xlSiHtk#menu

 2. No i ta cała tak wychwalana pod niebiosa NIBY KONFEDERACJA … dała się wyjebać w DUPSKO i to za ”darmochę” jak rumuńska TIRUWA pod Grójcem … NIE WCHODZĄ DO PARLAMENTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Z 6,1 % … potem o 2:25 mając 6,2% …………………… raptem zjechali do 4,55% !!!!!

  Ale PEDAŁOWI BIEDRONIOWI któremu przy puszczeniu śmierdzącego BĄKA … wylatują z DUPSKA CAŁE KARTOFLE … NIC NIE UBYŁO … miał 6,6% i zjechał ostatecznie na 6,02 %

  GDZIE TAKĄ ”czarodziejską” MATEMATYKĘ WYKŁADAJĄ ?????????

  Moja opinia (nie licząca się) …. jawne oszustwo i tyle … i to jeszcze na rympał … kiedy ”kierownictwo” Unii Europejskiej zobaczyło wstępne wyniki wyborów w Polsce … telefon do CZŁOWIEKA Z CHUJEM WYROŚNIĘTYM NA CZOLE I STOJĄCYM NA KACZYCH ŁAPKACH zrobił się czerwony jak pomidor … z gorąca …

  Widzimy teraz jawnie jak to jest ”sterowane” … nawet ”niezwykłe” KURWY które są niestety ”NIE CERTYFIKOWANE” … nie mogą zasiadać w Brukselskim burdelu ze ”zwykłymi” KURWAMI … ”CERTYFIKOWANYMI” … co by je nie pozarażać różnymi ”PASKUDZTWAMI … ŚWIŃSTWAMI i innym CHUJOSTWEM” .

  Milioner i WIELKI KUTAS Jakubiak miast pierdolić wywiady z wygrano-przegranej przed kamerkami niby niezależnych ”TEFAUENÓW” … powinien wynająć fotografów którzy w każdej komisji powinni zrobić ZDJĘCIA/SCANY wysyłanych dalej (wyżej) raportów o ilości oddanych głosów i na jaką partię … na tej podstawie policzyć swoje głosy … a jakby się coś nie zgadzało zdjęcia będą zawsze służyć jako dowód w sprawie .

  Reszta POJEBÓW na czele z Panem RUDOBRODYM ”szczęść BOŻĘ … daj BOŻE” miast zorganizować sztab MĘŻÓW ZAUFANIA aby zasiedli w każdej Komisji Wyborczej … olali to wszystko ciepło-zimnym moczem … wierząc w ”uczciwość” rządzących .

  JEDNYM SŁOWEM … pokazano nam …. W PAŹDZIERNIKU MACIE POZAMIATANE .
  Polacy są za głupi na własny niepodległy rząd i Kraj .
  Nie ma już ratunku dla naszego państwa.
  Przykre to … ale niestety rzeczywiste .

 3. Zejdźcie na Ziemię z tych wełnistych , białych obłoczków , pływających po Niebie .
  Chuj w te całe wybory do Brukselskiego burdelu .
  To tylko WIELKI BONUS dla tego KUREWSTWA , SKURWYSYŃSTWA i PEDALSTWA .
  W dodatku opłacany z ciężko wypracowanych przez Nas swoich własnych pieniędzy które co miesiąc zostają Nam po prostu UKRADZIONE w perfidny i wyrachowany sposób i przekazane tym 52 KURWOM w postaci miesięcznych , różnych ”fajnych” finansowych gadżetów , które przez 5 lat będą pobierać , grzejąc PIZDY w niebieskich fotelikach , w zamian niczym nie ryzykując , mając przez te 5 lat na końcu KUTASA i DZYNDZLA to co będzie się działo w Naszym Umiłowanym i Konającym Kraju .
  A kuriozum całego tego wyborczego CYRKU jest , to , że te 52 wybrane KURWY , choćby radziły i uchwalały , co kolwiek , cały tydzień NON STOP … to i tak wszystko na chuj nadziać … gdyż nie będzie to miało mocy wiążącej i nie rodziło skutków prawnych … ot takie Europejskie ONZ mogące tylko uchwalać rezolucje .
  Czy nikt tego nie widzi z Was ?

  A ten cały Maciak szczęśliwy jak by mu w dupę wlali beczkę modu leśnego … nie doszły prezydent który chciał zrobić z Włocławka ”PARADISE” … tylko kto by mu pozwolił na to Radni Miasta w ciągu 24 godzin pokazali by mu skąd wyrastają nogi .

  Polecam obejrzeć : https://www.youtube.com/watch?v=aFKt7x83Uqw
  potem zajmować stanowisko …

 4. Jeszcze ode mnie. MACIAK odleciał dziś w świat fantasy science-fiction a nawet baśni. Chce debilom tłumaczyć że to jest tak a tak. DEBILOM HAM KURWA NIE WYTŁUMACZYSZ. Czy ty to człowieku rozumisz? Jesteśmy kurwa skończeni. Nie ma co tu kurwa tworzyć jakiś science-fiction że ludzie się obudzą że coś. NIE KURWA NIE! Jestem totalnie Wkurwiony.

 5. Huj dupa i kamieni kupa. Te 6 procent to se można…. robić rewolucje w kiblu na klozecie. Polska już jest sprzedana eskikosom Niemcom USAmanom. Nic się nie zmieniło. A jak konfederaci będą za dużo fikac to tak jak mówił Jack uaktywni się seryjny samobójca. Ludzie w pl to głąby debile i hamy. Bo 6 Procent jest praktycznie naprzeciw 40% PiS 40% ke i możn z 8% gejom? Se kurwa można….

 6. ta,wielki sukces az 6,1%,w przeliczeniu na sejm to az 9 mandatow,no po prostu orgia zwyciestwa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: