NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Czy warto było ich ratować poświęcając życie……??????!!!!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Pamiętam opowieści mojej babci i ludzi ,którzy przeżyli wojnę ,Słuchałam tych opowieści z wielka uwaga. Mówiono mi zawsze,ze najgorszym plemieniem byli żydzi i żebym strzegła się bo to jest naród ,który sprzeda własna rodzinę i znajomych dla pieniędzy. Historie ,które opowiadano  były dla mnie ,jako dziecka nie do ogarnięcia…Polacy  poświęcali własne rodziny ,żeby ich ratować a oni sprzedawali nie tylko Polaków ale również swoich…………….Wydaje mi się ,ze  należę do ostatniego pokolenia,które pamięta opowieści naocznych świadków …….Historia jest  zmieniana i  serce mi krwawi jak widzę, ze kaci robią z siebie ofiary………….

Ten film ujawnia ogromną przepaść między dwiema grupami etnicznymi. Młodzi chłopcy nie mogą uwierzyć, że Polacy mogli ukrywać swoich sąsiadów z innego powodu niż pieniądze. Ich ocalały z zagłady Dziadek przyznaje, że nie ryzykowałby życiem na ich miejscu.

3 thoughts on “Czy warto było ich ratować poświęcając życie……??????!!!!!!

  1. jestesmy narodem frajerow, ktorzy uwierzyli ze za nastawianie drugiego policzka dostaniemy nagrode.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: