DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy warto było ich ratować poświęcając życie……??????!!!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pamiętam opowieści mojej babci i ludzi ,którzy przeżyli wojnę ,Słuchałam tych opowieści z wielka uwaga. Mówiono mi zawsze,ze najgorszym plemieniem byli żydzi i żebym strzegła się bo to jest naród ,który sprzeda własna rodzinę i znajomych dla pieniędzy. Historie ,które opowiadano  były dla mnie ,jako dziecka nie do ogarnięcia…Polacy  poświęcali własne rodziny ,żeby ich ratować a oni sprzedawali nie tylko Polaków ale również swoich…………….Wydaje mi się ,ze  należę do ostatniego pokolenia,które pamięta opowieści naocznych świadków …….Historia jest  zmieniana i  serce mi krwawi jak widzę, ze kaci robią z siebie ofiary………….

Ten film ujawnia ogromną przepaść między dwiema grupami etnicznymi. Młodzi chłopcy nie mogą uwierzyć, że Polacy mogli ukrywać swoich sąsiadów z innego powodu niż pieniądze. Ich ocalały z zagłady Dziadek przyznaje, że nie ryzykowałby życiem na ich miejscu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Czy warto było ich ratować poświęcając życie……??????!!!!!!

  1. jestesmy narodem frajerow, ktorzy uwierzyli ze za nastawianie drugiego policzka dostaniemy nagrode.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: