DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Aj waj. Antysemityzm na Wyspach Brytyjskich, a Światowy Kongres Żydów milczy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Polsce wystarczy źle zaakcentować słowo „Żyd”, by być oskarżonym o antysemityzm. A jeśli spalisz kukłę przedstawiającą osobę narodowości żydowskiej – niezależnie od tego, co ta osoba konkretnie sobą reprezentowała – nawet w malutkim miasteczku na granicy Polski, to Światowy Kongres Żydów wytropi cię i potępi.

Plakat przeciwko zbrodniom wojennym Izraela na przystanku w Londynie/fot. Twitter Andrzej Zdzitowiecki

Plakat przeciwko zbrodniom wojennym Izraela na przystanku w Londynie/fot. Twitter Andrzej Zdzitowiecki

Ale to wiadomo – III RP. Nie każde państwo pozwala używać się jako wycieraczki wobec jakiejkolwiek narodowości. Szczególnie Wielka Brytania.

W ramach kampanii przeciwko zbrodniom wojennym Izraela wobec Palestyńczyków, na przystankach Londynu pojawił się napis przypinający, że żołnierze państwa żydowskiego zabijają dzieci.

– To Londyn. A teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby na przystankach w Warszawie pojawiły się plakaty o treści: „Izrael znowu zabija dzieci. Miłego weekendu.” – pyta dziennikarz Andrzej Zdzitowiecki.

Nie słyszeliśmy, by Światowy Kongres Żydów wydał oświadczenie potępiające brytyjski antysemityzm wyssany z herbatą od matki.

Andrzej Zdzitowiecki@AZdzitowiecki

To Londyn. A teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby na przystankach w Warszawie pojawiły się plakaty o treści:

„Izrael znowu zabija dzieci. Miłego weekendu.”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Aj waj. Antysemityzm na Wyspach Brytyjskich, a Światowy Kongres Żydów milczy

  1. Bo to jest element szczucia muzułmanów.Po to ich sprowadzono do Europy,aby dokonali rzezi na chrześcijanach,na Żydach(potrzebują nowego holokaustu),zniszczyli świat jaki znamy,a na jego gruzach powstanie jedno nowe superpaństwo rządzone przez masonerię.Ci Żydzi co przeżyją,dzięki nowemu holokaustowi zostaną nadzorcami gojów w nowoczesnych obozach koncentracyjnych.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: