NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JUŻ CZAS BIĆ KURWY I ZŁODZIEI !!19 czerwca 2019
-49041 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

„Żaden kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza”

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Krystyna Janda udostępniła na swoim profilu stare zdjęcie przedstawiające o. Tadeusza Rydzyka.  Autorzy posta na stronie pt. „Ateizm Przyszłością” nie zostawiają na duchownym z Torunia suchej nitki.

"Statystyki dowodzą, że inne środowiska i instytucje mają po stokroć większy problem z tego rodzaju nadużyciami"

W 1986 roku Tadeusz Rydzyk dostaje z kontrolowanego przez SB biura paszportowego paszport i bez zgody zakonu wyjeżdża do Niemiec. Pobyt za granicą to tajemnicza karta jego życiorysu. Nie wiadomo dokładnie, co tam robił. Pojawiał się i znikał. Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Ale nie nosi nazwiska po ojcu. Ma je po człowieku, który zmarł na wiele lat przed jego narodzeniem. Jako nieślubne dziecko, dostał nazwisko po mężu matki…ŻADEN kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza… a wrócił jako ojciec… CUD?” – w ten sposób brzmi treść wpisu udostępnionego przez aktorkę.

W 1986 roku Tadeusz Rydzyk dostaje z kontrolowanego przez SB biura paszportowego paszport i bez zgody zakonu wyjeżdża do Niemiec.
Pobyt za granicą to tajemnicza karta jego życiorysu. Nie wiadomo dokładnie, co tam robił. Pojawiał się i znikał.

Krystyna Janda już wielokrotnie wypowiadała się na tematy polityczne i społeczne. Artystka należy do grona zadeklarowanych przeciwników Prawa i Sprawiedliwości.

Super Express@se_pl

Janda odkopała zdjęcie młodego Rydzyka! Pod fotką są bardzo DZIWNE słowa https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/janda-odkopala-zdjecie-mlodego-rydzyka-pod-fotka-sa-bardzo-dziwne-slowa-aa-syGJ-vd4Z-7xdQ.html 

Janda odkopała zdjęcie młodego Rydzyka! Pod fotką są bardzo DZIWNE słowa

Krystyna Janda to nie tylko jedna z najwybitniejszych polskich aktorek, lecz także kobieta, która nie boi się publicznie wyrażać swoich poglądów. Dzięki temu ma …

zrodlo:https://koduj24.pl/zaden-kosciol-na-zachodzie-ani-zadna-parafia-nie-potwierdzila-wyswiecenia-tego-pana-na-ksiedza/?

2 thoughts on “„Żaden kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza”

  1. Kazdy kto jest wqzny w Polsce i zyje, jest osoba medialną, promowaną ma coś w spolnego a sb, zydami, dziwna przeszloscia, dziwnymi sprawami itd. Polskanjuz jest krajem nie uratowania. Poprostu Etruskowie bis.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: