NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„Żaden kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Krystyna Janda udostępniła na swoim profilu stare zdjęcie przedstawiające o. Tadeusza Rydzyka.  Autorzy posta na stronie pt. „Ateizm Przyszłością” nie zostawiają na duchownym z Torunia suchej nitki.

"Statystyki dowodzą, że inne środowiska i instytucje mają po stokroć większy problem z tego rodzaju nadużyciami"

W 1986 roku Tadeusz Rydzyk dostaje z kontrolowanego przez SB biura paszportowego paszport i bez zgody zakonu wyjeżdża do Niemiec. Pobyt za granicą to tajemnicza karta jego życiorysu. Nie wiadomo dokładnie, co tam robił. Pojawiał się i znikał. Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Ale nie nosi nazwiska po ojcu. Ma je po człowieku, który zmarł na wiele lat przed jego narodzeniem. Jako nieślubne dziecko, dostał nazwisko po mężu matki…ŻADEN kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza… a wrócił jako ojciec… CUD?” – w ten sposób brzmi treść wpisu udostępnionego przez aktorkę.

W 1986 roku Tadeusz Rydzyk dostaje z kontrolowanego przez SB biura paszportowego paszport i bez zgody zakonu wyjeżdża do Niemiec.
Pobyt za granicą to tajemnicza karta jego życiorysu. Nie wiadomo dokładnie, co tam robił. Pojawiał się i znikał.

Krystyna Janda już wielokrotnie wypowiadała się na tematy polityczne i społeczne. Artystka należy do grona zadeklarowanych przeciwników Prawa i Sprawiedliwości.

Super Express@se_pl

Janda odkopała zdjęcie młodego Rydzyka! Pod fotką są bardzo DZIWNE słowa https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/janda-odkopala-zdjecie-mlodego-rydzyka-pod-fotka-sa-bardzo-dziwne-slowa-aa-syGJ-vd4Z-7xdQ.html 

Janda odkopała zdjęcie młodego Rydzyka! Pod fotką są bardzo DZIWNE słowa

Krystyna Janda to nie tylko jedna z najwybitniejszych polskich aktorek, lecz także kobieta, która nie boi się publicznie wyrażać swoich poglądów. Dzięki temu ma …

zrodlo:https://koduj24.pl/zaden-kosciol-na-zachodzie-ani-zadna-parafia-nie-potwierdzila-wyswiecenia-tego-pana-na-ksiedza/?

2 thoughts on “„Żaden kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza”

  1. Kazdy kto jest wqzny w Polsce i zyje, jest osoba medialną, promowaną ma coś w spolnego a sb, zydami, dziwna przeszloscia, dziwnymi sprawami itd. Polskanjuz jest krajem nie uratowania. Poprostu Etruskowie bis.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: