DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Telewizja TRWAM wyemituje dziś film o ideologii gender. o. Rydzyk: Gender to atak na rodzinę i na Kościół!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

 

Pierwszym filmem z cyklu produkcji Piotra Dublańskiego i Szczepana Wójcika, prezesa Fundacji Polska Ziemia było „Zaćmienie” o rozpowszechniającym się ekoterroryzmie. Teraz przyszedł czas na rozpracowanie ideologii gender, która napływa do nas z postępowego Zachodu. Obydwa filmy zostały zrealizowane przy współpracy z Telewizją TRWAM.

„Zmierzch. OFENSYWA IDEOLOGII GENDER” to przestroga przed zagrożeniem płynącym z dewiacyjnej ideologii, w dużym stopniu wymierzonej w nasze dzieci. Dokument zostanie wyemitowany na antenie Telewizji TRWAM dziś o 21:40.

„My musimy wiedzieć, rozumieć rzeczywistość, żeby nas nie zaskakiwało niebezpieczeństwo. Tu chodzi o rodzinę. Jest podwójny atak na rodzinę, żeby zniszczyć naród i jest atak na Kościół.” – mówi w filmie ojciec dyrektor, założyciel Radia MaryjaTadeusz Rydzyk.

Film mówi o ideologii gender, jednej z odnóg agresywnego neomarksizmu, która uważa rodzinę i Kościół za głównego wroga.

„Tym wrogiemz z jednej strony, jak pokazał rok 1968, były różnego rodzaju instytucje naznaczone autorytetem. Warto przypomnieć, że dwa naczelne hasła ’68 roku to były hasła: „Zabrania się zabraniać!” i „Nie ma już nauczyciela ani Boga, ty jesteś Bogiem.” – mówi w filmie ks. prof. Paweł Bortkiewicz.

Przez wprowadzenie karty LGBT Plus próbuje się oswoić ludzi z ideologią gender, jako z czymś całkowicie normalnym. Próbuje się narzucić tolerancję dla dewiacji, za którą idą żądania możliwości zawierania małżeństw przez pary homoseksualne oraz adopcji dzieci.

Czym jest ideologia gender? Co się za nią kryje? Jakie będą jej skutki? – Na te pytania dziś otrzymacie odpowiedź o 21:40 na antenie Telewizji TRWAM, gdzie bez ogródek mówi się o gender-dewiacji, charakteryzującej się agresją i brakiem poszanowania godności człowieka w imię wolności i dobrej zabawy.

 

zrodlo:https://swiatrolnika.info/publicystyka/5717-telewizja-trwam-wyemituje-dzis-film-o-ideologii-gender-o-rydzyk-gender-to-atak-na-rodzine-i-na-kosciol?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: